Witam mam szybkie jedno pytanie
czy moge dodac podciagnie sie na drazku szerokim chwytem na koniec kazdego treningu ? oczywiscie nie wtedy kiedy mam juz drazek w planie
moj total wynosi 12-14 w 3-4 seriach chcialbym szybko dojsc do 25 total wiec stad moj pomysl
czy moge dodac podciagnie sie na drazku szerokim chwytem na koniec kazdego treningu ? oczywiscie nie wtedy kiedy mam juz drazek w planie
moj total wynosi 12-14 w 3-4 seriach chcialbym szybko dojsc do 25 total wiec stad moj pomysl
Krzysztof Piekarz