?Witam, jestem po 3 tyg redukcji i mam pare pytan
jaki mam poziom bf?
oraz czy lepiej juz powoli masowac czy pociagnac jeszcze redukcje 3-4 tyg?
aha i czy jak bede podbijal kalorie po redukcji to dzieki niskeimu bfu na poczatku szybko miesnie przybiore?
suplementy: bcaa, witaminy i thermo speed ale przezucam sie za pare dni na venoma
dodaje 2 zdj pogladowe

jaki mam poziom bf?
oraz czy lepiej juz powoli masowac czy pociagnac jeszcze redukcje 3-4 tyg?
aha i czy jak bede podbijal kalorie po redukcji to dzieki niskeimu bfu na poczatku szybko miesnie przybiore?
suplementy: bcaa, witaminy i thermo speed ale przezucam sie za pare dni na venoma
dodaje 2 zdj pogladowe

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.
Krzysztof Piekarz
Ja też czasami nie rozumiem pewnych decyzji Konia