SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prośba o ocenę sylwetki oraz poziom bf

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Wiek 16 lat Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 9061
Cześć!
Wraz z początkiem nowego roku postanowiłem schudnąć oraz ćwiczyć na siłowni.
Waga początkowa 66kg, obecnie 56kg.
Od tygodnia jestem na masie (2600kcal, stopniowo dobijam do 3000kcal)
Wzrost: 170cm
Proszę o ocenę sylwetki, określenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz ewentualne porady co do mojej przygody z siłownią :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11043
Warto byłoby wrzucić zdjęcie przed redukcją o której pisałeś.

Ciężko ocenić twoją sylwetkę, wyglądasz jakbyś porządnie głodował i mając 10kg więcej zapewne nadal byłeś chudy więc mam wrażenie, że dążenie do tak niskiej wagi ciała to twoja obsesja.

Porada może być tylko jedna. Nabierz masy bo to co zrobiłeś ze swoim organizmem nie ma wiele wspólnego ze zdrowiem

Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-09-08 16:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Wiek 16 lat Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 9061
Znalezienie zdjęcia sprzed redukcji będzie mi ciężko znaleźć, bo ich praktycznie nie robiłem.

Od dziecka byłem "przy kości" i problemem zawsze był brzuch, obecnie mimo tak niskiej wagi dalej on jest.

Tak również planuję, nabrać masy przez 12tyg, kolejno 4tyg na utrzymaniu wagi, 4tyg mini-cut, 12tyg masowania, 8tyg na redukcji oraz 12tyg okresu masowego. :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 134 dni Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 126 dni Na forum 134 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 126 dni Na forum 134 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 134 dni Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11043
Nie planuj z góry ile będziesz masował i kiedy redukował. Nie jesteś w stanie tego przewidzieć. Masz bardzo dużo zapasu więc porządnie masuj. Na oko możesz spokojnie dołożyć 15kg wagi zanim Ci na myśl przyjdzie robienie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2701 Napisanych postów 5048 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220094
Nogi rewelacja . Sylwetka bardzo dobra i idealna na rozpoczęcie dobrej jakościowo masy bo góra odstaje od nóg co jest raczej rzadkością :) klatkę nadbudujesz i będzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1824 Napisanych postów 47991 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485104
Nogi dobre , rzucają się na tle reszty sylwetki, niski bf teraz tylko dokładać masy mięśniowej
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6636 Napisanych postów 143425 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1158166
BF okolo 10% lub mniej nawet.
gore trzeba podciagnac, klate przede wszystim,
no i masy sporo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - jak to ugryźć?

;