SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy! Odstające łopatki.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1437
Witam. Mam odstające łopatki,z profilu nie zbyt dobrze to wygląda,jakbym miał lekkiego garba. Czy są jakieś ćwiczenia by to zwalczyć???
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3257
Poprostu plecy ćwicz, i zwiększ mase :D
Ja jak ważyłem 49 kg to też miałem odstające łopatki i skolioze, teraz ,,przykoksiłem'' do 65 kg i plecy proste mam bez odstających łopatek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
Wrzuć foto będzie łatwiej coś powiedzieć... ale myślę że ogólne ćwiczenia na plecy powinny jakoś to naprawić... podciąganie na drążku, wiosłowanie, ćwiczenia na wyciągu..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20417
j/w musisz doj**ać plecy

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8781
MASA!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz mieć też skrzywienie kręgosłupa, lepiej idź do lekarza rodzinnego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
do rodzinnego to chyba ze po skierowanie na badana specjalistyczne, bo jak Ci nagada to za wózkiem będziesz się rozglądać
j.w. fota by się zdała, zwiększysz masę, przytyrasz plecy to się ściągną i powinno być git

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2441
j.w
do.eb plecy to będzie to estetycznie wyglądać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 420 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3008
Miałem okropne łopaki ... 15kg temu :P Dużo drążka, wiosłowań, martwego ciągu i teraz bardzo ładnie to wygląda.

Nic nie smakuje tak dobrze, jak zwycięstwo z samym sobą.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja 25kg temu miałem też okropnie wystajace teraz juz tylko minimalnie 5kg sie dopyerdoli i bedzie git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1437
Rozumiem. A wiosłowanie to podciagać do klaty? Pasa czy brzucha? Właśnie opcji jest dużo a która najlepsza?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rób jednej wersji, zmieniaj co jakiś czas, tak bedzie najlepiej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurczaki w Polsce - artykuł

Następny temat

Sprzęt do ćwiczeń

Shoty
Polecane artykuły