SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia - Górna/Pabianicka

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5102

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Witam,
Czy może ktoś polecić siłownię w okolicach pabianickiej/portu łódź?

pozdr,

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2833
Ja z Verte nie rozumiem tylko jednej rzeczy - ten klub jest wielki, ma megamozliwosci, zaj**iscie wyglada z zewnatrz - a w srodku jest po prostu lekko niedorobiony. Bylem tak kiedys na squashu - pierwszy raz widzialem salki do squasha, gdzie jest rozwalony parkiet, kontakty na scianach, hydrant na tylnej scianie... Nie kumam do konca filozofii tego obiektu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5652
niestety w tych okolicach jest słabo z siłkami.
jest verte na municypalnej. czasem tak chodzę, bo mieszkam blisko. nie ma tłoku, trening zrobisz, bo jest wszystko co potrzeba, no chyba, że targasz spore cieżary, to może CI doskwierać mała ilość sztangielek (zestawy "zrób to sam") i tylko jedna olimpijka. Jest za to smith, klatka, kilka fajnych maszyn.
sauna w cenie wejścia.
to chyba tyle.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
dzwoniłem tam, mają tylko "na wejścia" bez karnetów A przy treningu 4xwk troche mnie to wyniesie :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5389
wpadij na sienkiewicza 100 do Athletic-u wiem że to już nie Górna ale z ronda Lotników jest naprawde dobry dojazd. Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5652
yyy, to jakieś nieporozumienie jest. oczywiście że na municypalnej są karnety. odpowiednio do ilości zadeklarowanych wejść. z tego co wiem, o jednorazowe wejście 25 pln, co chyba najwyższą ceną w lodzi jest. karnet open chyba 180 pln, ale mogę się mylić. jeśli ważnejsza jest dla Ciebie lokalizacja, niż kasa, to chyba warto. zresztą, co masz gadać - idź i oblookaj sam.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Podjadę może dzisiaj albo jutro rano. Próbowałem zadzwonić ale nie odbierają, na tą chwilę napisałem im maila.
pozdro!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Nie ma open, drogo strasznie. Ale fakt, że z pracy mam 1,5 minuty samochodem. Może da się dogadać opłatę za pol roku jakoś i taniej załatwić. Mam nadzieję, ze tak :D

Ale za to mają multisport a to już lepsza informacja dla mnie.
Oby tylko w usłudze była siłownia

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-07-05 13:41:40

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 60 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1677
Jeśli masz multisport tu możesz sprawdzić wszystko co jest w łodzi http://www.benefitsystems.pl/partnerzy.aspx 
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Od sierpnia będę miał i bede chodził do Verte. Dzięki za pomoc Panowie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16191
na chks jest herakles. ulica kosynierow gdynskich.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Juz zalatwiłem multisport i od 1 sierpnia testuje verte. Wyglada dośc zacnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki bad boy.

Następny temat

Praca w siłowni lub sklepie z odżywkami

electro
Polecane artykuły