SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia - Górna/Pabianicka

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2833
@marian1970 - paru byków w Atmo też się znajdzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
wiem,ale k...a jakoś ciasno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
troszkę chciałbym pobronić to nieszczęsne verte. prawdą jest, że wolnych ciężarów jest mało i jeśli przyjdzie kilka osób, to czekasz, mi się jednak czekać nie zdarzyło, bo ludzi mało.
ławka płaska jedna, jedna olimpijka, smith, klatka, drążek, wyciągi. myślę, że to dość do treningu.
co do sztangielek, to rzeczywiście koszmar. na szczęscie robię wszystko na sztandze...
reasumując, to jesli mam jechac do centrum, zapłacić za paliwo, parking, etc, to wole verte, gdybym mieszkał w innej dzielnicy, to raczej wybór byłby inny, chociaż mam kolegę, który miezka na retkini i chodzi do verte. jak widać różne gusty są.

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2833
Ja z Verte nie rozumiem tylko jednej rzeczy - ten klub jest wielki, ma megamozliwosci, zaj**iscie wyglada z zewnatrz - a w srodku jest po prostu lekko niedorobiony. Bylem tak kiedys na squashu - pierwszy raz widzialem salki do squasha, gdzie jest rozwalony parkiet, kontakty na scianach, hydrant na tylnej scianie... Nie kumam do konca filozofii tego obiektu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki bad boy.

Następny temat

Praca w siłowni lub sklepie z odżywkami

WHEY premium