bardzo bym był wdzieczny jesli ktos by mi napisał jak mam cwiczyc.Chodzi mi o to jak cwiczyc na siłe jednoczesniej troche polepszając rzezbe, ale wazniejsza dla mnie jest siła.i nie chce tez juz przybierac na masie bo za bardzo rozstepy mi sie robią.jesli w czyms to pomoze to podam dotychczasowy plan wage i wymiary:
poniedziałek i czwartek - klata i biceps 4 serie po 8 powtórzeń
wtorek i piątek - barki i triceps 4 serie po 8 powtórzeń
waga - 87 kg
wzrost - 178 cm
klata - 107 cm
biceps - 37 cm
przedramie - 32.5
ile mam robic serii powtórzen i jaki ciezar?
poniedziałek i czwartek - klata i biceps 4 serie po 8 powtórzeń
wtorek i piątek - barki i triceps 4 serie po 8 powtórzeń
waga - 87 kg
wzrost - 178 cm
klata - 107 cm
biceps - 37 cm
przedramie - 32.5
ile mam robic serii powtórzen i jaki ciezar?
Krzysztof Piekarz