...
Napisał(a)
czekam z niecierpliwoscia na te filmiki interesują mnie te 2 cwiczenia o których wspominałem a jak byś miał czas to jeszcze jakieś inne filmiki możesz wrzucic takie typowe z cwiczen pod armwrestling. dzieki za sugestie za robilem do tej pory nachwytem ale strasznie barki mnie bola po nachwycie wiec teraz zrezygnuje z nachwytu na rzecz neutrala i podchwytu dzieki wielkie za pomoc i czekam na filmiki mistrzuniu
...
Napisał(a)
mistrzu dasz rady dzisiaj wrzucic ? po popłudniu mam trening i chętnie bym włączył te ćwiczenia do planu tylko nie bardzo wiem jak je dokłdnie technicznie wykonać
...
Napisał(a)
nie wiem czemu nie chce mi się cos zgrać... spróbuje jeszcze wieczorem z drugiego komputera
...
Napisał(a)
na Twoim miejscu spróbowałbym się w podnoszeniu ciężarów.To sport olimpijski a cięzar którym oparejusz ,przy Twojej masie to naprawde spory wyczyn.Ja nie znam nikogo ,kto nie będac cięzarowcem przy tej wadze podrzuci 160 kg,to naprawde niezły wynik ,w 80% taki jak u zawodowców
Zmieniony przez - forx w dniu 2012-07-02 23:48:27
Zmieniony przez - forx w dniu 2012-07-02 23:48:27
...
Napisał(a)
odnosnie filmików muszę nagrać drugi innym telefonem bo tych nie mogę odtworzyć...jeszcze wtym tygodniu postaram sie to zrobić ale nie obiecuję bo ostatnio mam bardzo mało czasu przez pracę...
co do podrzutu to mój rekord to 165kg i myślałem o tym żeby spróbować sił w tym sporcie ale dopiero wtedy jak będę podrzucał ponad 200kg odrazu bym chcial się dobrze pokazać może za jakiś czas mi się to uda...:)
wracając do mojej dyscypliny dziś robilem ostatni trening na biceps i przedramiona przed sobotnimi zawodami i powiem że forma trzyma się całkiem nieżle ale nie wiem na ile to wystarczy w sobote...a zawody zapowiadają się naprawde bardzo ciekawie bo swoj udział w tych zawodach potwierdzili nawet słowacy ...:)
co do podrzutu to mój rekord to 165kg i myślałem o tym żeby spróbować sił w tym sporcie ale dopiero wtedy jak będę podrzucał ponad 200kg odrazu bym chcial się dobrze pokazać może za jakiś czas mi się to uda...:)
wracając do mojej dyscypliny dziś robilem ostatni trening na biceps i przedramiona przed sobotnimi zawodami i powiem że forma trzyma się całkiem nieżle ale nie wiem na ile to wystarczy w sobote...a zawody zapowiadają się naprawde bardzo ciekawie bo swoj udział w tych zawodach potwierdzili nawet słowacy ...:)
...
Napisał(a)
--------------------------------------------------------------------------------
1. Termin i miejsce:
07.07 2012, Dom Kultury w Jabłonce Orawskiej 34-480, ul. 3-go Maja 1
2. Weryfikacja i ważenie:
07.07.2012, godz.11.00 – 13.00, Dom Kultury w Jabłonce Orawskiej
3. Kategorie wagowe i zasady rywalizacji:
Amatorzy – kategoria OPEN
Wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały na Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, Lidze Zawodowej i innych większych zawodach rangi ogólnopolskiej czy światowej).
Juniorzy – kategoria OPEN
Kobiety – kategoria OPEN
Seniorzy – kategoria do 85 kg
Seniorzy – kategoria OPEN PRESTIGE
Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóchprzegranych według zasad FAP.
4. Opłata startowa
- senior 30,00 zł,
- juniorzy 10,00 zł
5. Nagrody:
Puchary, medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciegomiejsca).
Nagrody pieniężne:
Amatorzy OPEN:
I-miejsce: 300 PLN
II miejsce: 200 PLN
III-miejsce: 100 PLN
Seniorzy kategoria do 85 kg i kobiety Open:
I-miejsce 500 PLN
II-miejsce 300 PLN
III-miejsce 100 PLN
Seniorzy OPEN PRESTIGE:
I miejsce 1500 PLN + ORYGINALNY GÓRALSKI PAS (wartość 900 zł!)
II miejsce 1000 PLN
III miejsce 600 PLN
6. Uwagi Końcowe:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w stoju sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi: koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki, obuwie sportowe.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości. Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Organizator zawodów nie ponosi odpowiedzialności prawnej i cywilnej w zakresie poniesionych szkód na zdrowiu i mieniu biorących udział w zawodach uczestników.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.
Organizator:
Urząd Gminy w Jabłonce
Jakub Janczy
tel.660-71-86-86
e-mail: [email protected]
Patronat:
ww.armpower.net
1. Termin i miejsce:
07.07 2012, Dom Kultury w Jabłonce Orawskiej 34-480, ul. 3-go Maja 1
2. Weryfikacja i ważenie:
07.07.2012, godz.11.00 – 13.00, Dom Kultury w Jabłonce Orawskiej
3. Kategorie wagowe i zasady rywalizacji:
Amatorzy – kategoria OPEN
Wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały na Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, Lidze Zawodowej i innych większych zawodach rangi ogólnopolskiej czy światowej).
Juniorzy – kategoria OPEN
Kobiety – kategoria OPEN
Seniorzy – kategoria do 85 kg
Seniorzy – kategoria OPEN PRESTIGE
Rywalizacja odbędzie się na prawą rękę w systemie do dwóchprzegranych według zasad FAP.
4. Opłata startowa
- senior 30,00 zł,
- juniorzy 10,00 zł
5. Nagrody:
Puchary, medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciegomiejsca).
Nagrody pieniężne:
Amatorzy OPEN:
I-miejsce: 300 PLN
II miejsce: 200 PLN
III-miejsce: 100 PLN
Seniorzy kategoria do 85 kg i kobiety Open:
I-miejsce 500 PLN
II-miejsce 300 PLN
III-miejsce 100 PLN
Seniorzy OPEN PRESTIGE:
I miejsce 1500 PLN + ORYGINALNY GÓRALSKI PAS (wartość 900 zł!)
II miejsce 1000 PLN
III miejsce 600 PLN
6. Uwagi Końcowe:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w stoju sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi: koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki, obuwie sportowe.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości. Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Organizator zawodów nie ponosi odpowiedzialności prawnej i cywilnej w zakresie poniesionych szkód na zdrowiu i mieniu biorących udział w zawodach uczestników.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.
Organizator:
Urząd Gminy w Jabłonce
Jakub Janczy
tel.660-71-86-86
e-mail: [email protected]
Patronat:
ww.armpower.net
...
Napisał(a)
WYNIKI.
JUNIOR MEN RIGHT OPEN;
1. DANIEL, ROMAN. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
2. ŁACIAK, KAMIL. PODWILK;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. JABŁOŃSKI, PIOTR. JABŁONKA;
5. JURASZ, KONRAD. JABŁONKA;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
7. LUBOMIR, SVETLOSAK. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
8. JÓZEFEK, ADAM . WIKING;
9. JURASZ, ROBERT. JABŁONKA;
10. GROCHAL, TOMASZ. SKRZYPNE;
11. PYZDEK, TOMASZ. JABŁONKA;
12. PANIAK, PAWEŁ. JABŁONKA;
13. ŁUKASZCZYK, KAMIL. ORAWKA;
14. KUBACKA, PATRYK. JABŁONKA;
15. MADEJA, MICHAŁ. JABŁONKA;
16. ZACHORA, DAWID. ORAWKA;
SENIOR MEN RIGHT 85 KG;
1. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
3. GROCH, DAWID . WIKING NISKO;
4. SVOBODA, MATEJ. ZIDLICHOVICE (CZECH REP.);
5. KLEIN, RADEK . BRNO (CZECH REP.);
6. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
7. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO;
8. PIECHNA, LUKASZ . SDS TOMASZÓW MAZ.;
9. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
10. MIKOŚ, KRZYSZTOF. RYMANÓW;
11. MACANOWICZ, MATEUSZ. NIEMCY;
SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. SZCZERBA, PIOTR . TYTAN JAWORZNO;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. MUSZCZAK, DAREK. TYTAN JAWORZNO;
4. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
5. SVOBODA, MATEJ. ZIDLICHOVICE (CZECH REP.);
6. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
7. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO;
8. KLEIN, RADEK . BRNO (CZECH REP.);
9. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
10. PIECHNA, LUKASZ . SDS TOMASZÓW MAZ.;
11. KRZYŻANOWSKI, GRZEGORZ. RYMANÓW;
12. GROCH, DAWID . WIKING NISKO;
13. SOCHA, SIMON. DOLNY KUBIN (SLOVAKIA);
14. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO;
AMATOR MEN RIGHT OPEN;
1. SOCHA, SIMON. DOLNY KUBIN (SLOVAKIA);
2. GROCHAL, ZDZISŁAW. SKRZYPNE;
3. GRZELAK, TOMEK. KS PIERWSZEGO;
4. KOLESNIK, MYKOLA. NOVOKAIRY (UKRAINA);
5. JODŁOWSKI, ANDRZEJ. CZUDEC;
6. VERNICZEK, JAROSLAV. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
7. STASZEL, PAWEŁ. ODROWĄŻ;
8. KRZYŻANOWSKI, GRZEGORZ. RYMANÓW;
9. BIEŃ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
10. MATUSZEWSKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
11. RAJCHEL, JAKUB. STARTAN RYMANÓW;
12. WĘGLICKI, TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
13. WOŹNIAK, ADAM. KĄKOLÓWKA;
14. KOLASA, PAWEŁ. NOWY TARG;
15. POLACZEK, GRZEGORZ. ORAWKA;
16. KOŁODZIEJCZYK, MATEUSZ. NAPRAWA;
17. ŁOJAS, ANDRZEJ. ZAKOPANE;
18. MIKOŚ, KRZYSZTOF. RYMANÓW;
19. CZERNIK, KRZYSZTOF. BUKOWINA TATRZAŃSKA;
20. CYRWUS, ROBERT. NOWY TARG;
21. ŁUKASZCZYK, KAMIL. ORAWKA;
22. KĘSKA, DOMINIK . KRAKÓW;
23. KABAT, PAWEŁ. JABŁONKA;
24. SCISŁOWICZ, GRZEGORZ. JABŁONKA;
25. MATEUSZ, ŁACIAK. TYTAN JAWORZNO;
26. GOMOLA, EDWARD. TYTAN JAWORZNO;
SENIOR WOMEN RIGHT OPEN;
1. WAWRZYNIAK, MARLENA . ARM FANATIC;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL ŁÓDŹ;
3. VOJTKOVA, LENKA. PREROV (CZECH REP.);
4. SVETLANA, KOZAR. (UKRAINA);
5. OPALIŃSKA, MARTA . ARM FANATIC;
POJEDYNEK WIECZORU:
Mariusz Grochowski (Poland) vs Jan Germanus (Slovakia)
4 : 2
zawody super pod każdym względem kto był ten widział...
co do mojej ostatecznej lokaty jestem zadowolony aczkolwiek mogło być lepiej ...niewiele zabrakło... na prawde niewiele...
no i pobiłem jeden mały rekord 527 km z Zakopanego do Mławy bez żadnego dłuższego odpoczynku...:)
z czasem wrzucę jakieś filmiki i zdjęcia
w piątek też otrzymałem przesyłkie od activa :
Musli gainbody , glutamine xtra
JUNIOR MEN RIGHT OPEN;
1. DANIEL, ROMAN. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
2. ŁACIAK, KAMIL. PODWILK;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. JABŁOŃSKI, PIOTR. JABŁONKA;
5. JURASZ, KONRAD. JABŁONKA;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
7. LUBOMIR, SVETLOSAK. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
8. JÓZEFEK, ADAM . WIKING;
9. JURASZ, ROBERT. JABŁONKA;
10. GROCHAL, TOMASZ. SKRZYPNE;
11. PYZDEK, TOMASZ. JABŁONKA;
12. PANIAK, PAWEŁ. JABŁONKA;
13. ŁUKASZCZYK, KAMIL. ORAWKA;
14. KUBACKA, PATRYK. JABŁONKA;
15. MADEJA, MICHAŁ. JABŁONKA;
16. ZACHORA, DAWID. ORAWKA;
SENIOR MEN RIGHT 85 KG;
1. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
3. GROCH, DAWID . WIKING NISKO;
4. SVOBODA, MATEJ. ZIDLICHOVICE (CZECH REP.);
5. KLEIN, RADEK . BRNO (CZECH REP.);
6. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
7. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO;
8. PIECHNA, LUKASZ . SDS TOMASZÓW MAZ.;
9. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
10. MIKOŚ, KRZYSZTOF. RYMANÓW;
11. MACANOWICZ, MATEUSZ. NIEMCY;
SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. SZCZERBA, PIOTR . TYTAN JAWORZNO;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. MUSZCZAK, DAREK. TYTAN JAWORZNO;
4. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
5. SVOBODA, MATEJ. ZIDLICHOVICE (CZECH REP.);
6. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
7. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO;
8. KLEIN, RADEK . BRNO (CZECH REP.);
9. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
10. PIECHNA, LUKASZ . SDS TOMASZÓW MAZ.;
11. KRZYŻANOWSKI, GRZEGORZ. RYMANÓW;
12. GROCH, DAWID . WIKING NISKO;
13. SOCHA, SIMON. DOLNY KUBIN (SLOVAKIA);
14. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO;
AMATOR MEN RIGHT OPEN;
1. SOCHA, SIMON. DOLNY KUBIN (SLOVAKIA);
2. GROCHAL, ZDZISŁAW. SKRZYPNE;
3. GRZELAK, TOMEK. KS PIERWSZEGO;
4. KOLESNIK, MYKOLA. NOVOKAIRY (UKRAINA);
5. JODŁOWSKI, ANDRZEJ. CZUDEC;
6. VERNICZEK, JAROSLAV. NAMESTOWO (SLOVAKIA);
7. STASZEL, PAWEŁ. ODROWĄŻ;
8. KRZYŻANOWSKI, GRZEGORZ. RYMANÓW;
9. BIEŃ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
10. MATUSZEWSKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
11. RAJCHEL, JAKUB. STARTAN RYMANÓW;
12. WĘGLICKI, TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
13. WOŹNIAK, ADAM. KĄKOLÓWKA;
14. KOLASA, PAWEŁ. NOWY TARG;
15. POLACZEK, GRZEGORZ. ORAWKA;
16. KOŁODZIEJCZYK, MATEUSZ. NAPRAWA;
17. ŁOJAS, ANDRZEJ. ZAKOPANE;
18. MIKOŚ, KRZYSZTOF. RYMANÓW;
19. CZERNIK, KRZYSZTOF. BUKOWINA TATRZAŃSKA;
20. CYRWUS, ROBERT. NOWY TARG;
21. ŁUKASZCZYK, KAMIL. ORAWKA;
22. KĘSKA, DOMINIK . KRAKÓW;
23. KABAT, PAWEŁ. JABŁONKA;
24. SCISŁOWICZ, GRZEGORZ. JABŁONKA;
25. MATEUSZ, ŁACIAK. TYTAN JAWORZNO;
26. GOMOLA, EDWARD. TYTAN JAWORZNO;
SENIOR WOMEN RIGHT OPEN;
1. WAWRZYNIAK, MARLENA . ARM FANATIC;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL ŁÓDŹ;
3. VOJTKOVA, LENKA. PREROV (CZECH REP.);
4. SVETLANA, KOZAR. (UKRAINA);
5. OPALIŃSKA, MARTA . ARM FANATIC;
POJEDYNEK WIECZORU:
Mariusz Grochowski (Poland) vs Jan Germanus (Slovakia)
4 : 2
zawody super pod każdym względem kto był ten widział...
co do mojej ostatecznej lokaty jestem zadowolony aczkolwiek mogło być lepiej ...niewiele zabrakło... na prawde niewiele...
no i pobiłem jeden mały rekord 527 km z Zakopanego do Mławy bez żadnego dłuższego odpoczynku...:)
z czasem wrzucę jakieś filmiki i zdjęcia
w piątek też otrzymałem przesyłkie od activa :
Musli gainbody , glutamine xtra
...
Napisał(a)
Mistrzu co z filmikami dla mnie ? Mam kilka pytań odnośnie treningu twojego.Ile przerwy między seriami tak mniej więcej robisz ? Ile czasu trwa taki trening ? Robisz uginanie nadgarstków ze sztanga w treningu przedramion ???
Poprzedni temat
( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- ...
- 82
Następny temat
NITRO STOCK
Polecane artykuły