Witam!
Mam pytanie którą kreatyne polecacie jako pierwszą odżywke?
Czy Olimp Xplode będzie dobra?
Czy może wybrać monohydrat?
Zależy mi na szybkich i widocznych efektach.
Dieta + zestawy ćwiczeń są ułożone, a kreatyna będzie tylko uzupełnieniem efektów.
Mam pytanie którą kreatyne polecacie jako pierwszą odżywke?
Czy Olimp Xplode będzie dobra?
Czy może wybrać monohydrat?
Zależy mi na szybkich i widocznych efektach.
Dieta + zestawy ćwiczeń są ułożone, a kreatyna będzie tylko uzupełnieniem efektów.
Krzysztof Piekarz
... jak to co? 