SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon pierwszą odżywką ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
Witam . Zastanawiam się nad Nitrobolonem ( https://sklep.sfd.pl/Trec_NitroBolon-opis635.html ) ..
Chodzi mi ogólnie o szybki przyrost masy gdyż jestem ektomorfikiem ..
Ćwiczę grubo dwa miesiące, co dwa dni ..
Mam 17 lat / 186 wzrostu / 75 wagi ..
Myślicie że nb będzie dobry ? Może mi coś po tym być nie halo ?
Ps / Nie dawajcie mi żadnych ankiet do wypełniania i wg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
Tak , ćwiczę 'FBW' .. I nie, to nie jest rozgrzewka , dobieram ciężar tak że po ćwiczeniach mam już pompe :P
Ćwiczę w domu. Co do rozpiętek to nie za bardzo gdyż posiadam 2x hantle, jeden oryginalny a drugi przerobiony więc nie mam jak dobrać ciężar .




Zmieniony przez - aaaaaaa96 w dniu 2013-06-05 16:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
szkoda kasy, to po prostu booster NO, sama pompa po co to?

na masę jest dieta i odpowiedni trening a nie odżywa "pompująca"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
cwiczysz grubo dwa miesiace...
stary chyba powinienes napisac ledwo co wszedlem na silke
2 miecy to tyle co nic, wiec na takie zabawki za wczesnie, nie wykorzystasz tego.

poza tym produkt dobry tylko z opisu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
j/w. Dwa miesiące to malutko. Ja sam ćwiczę ponad 4 miesiące i moim zdaniem to dopiero malutki początek. Nie pakuj od razu kasy w jakieś odżywki pompujące, bo ci to nie potrzebne.

A co do kolegi wyżej to czemu trening co dwa dni to błąd? Chyba źle zrozumiałem. Przecież większość początkujących robi splita pon-śr-pt.

Zmieniony przez - Edziuś123 w dniu 2013-06-03 23:32:45

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Edziuś123
j/w. Dwa miesiące to malutko. Ja sam ćwiczę ponad 4 miesiące i moim zdaniem to dopiero malutki początek. Nie pakuj od razu kasy w jakieś odżywki pompujące, bo ci to nie potrzebne.

A co do kolegi wyżej to czemu trening co dwa dni to błąd? Chyba źle zrozumiałem. Przecież większość początkujących robi splita pon-śr-pt.

Zmieniony przez - Edziuś123 w dniu 2013-06-03 23:32:45

wiekszosc poczatkujacych robi co dwa dni klate z bicepsem i plecy z tricepsem, ewentualnie gdzie barki i to robi co dwa dni ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
Nie rozumiem. Jest błąd np. w takim ćwiczeniu:
Pon: Klata + Biceps
Śr: Plecy + Kaptury
Pt: Barki + Triceps

?

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurna, a gdzie nogi?
Co dwa dni a nie 3 razy w tygodniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
No dobra, ja myślałem, że o to chodzi. Więc mój błąd, źle zrozumiałem :)
Pon: Klata + Biceps
Śr: Plecy + Triceps
Pt: Barki + Nogi + Kaptury

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
teraz OK

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
Mój aktualny plan :
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron a czekolada

Następny temat

Jakie białko kupić?

WHEY premium