SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

powrót po 2 latach

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

70

Wzrost

182

Staż treningowy

1 rok teraz 2 lata przerwy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

box, 3-4 razy miesiecznie ostatnio 2 z braku checi.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

idealny na dzisiaj ( 2 lata temu złamane 4 kości srudrecza )

Możliwosci finansowe

Nie ma ograniczenia

Cel/problem/opis

cel to powrócić do poprzedniej sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
Witam wszystkich serdecznie :D
Od lipca planuje powrócić po 2 latach przerwy na siłownie, wcześniej trenowałem rok intensywnie, były to treningi na mase. Zaczynając ważyłem 68 kg na szczycie 89 kg przy czym nie zalaną sylwetke, mieśnie sie dobrze prezentowały. miedzy innymi.
1. Czy mogę od razu ruszyć pełną parą z treningami?
2. Co z pamiecią mieśniową czy ona jeszcze zadziała po takim czasie?
3. jak ze suplementacja? kiedy zacząć? wczesniej pierwszy cykl zrobiłem po 3 miesiącach ćwiczeń na cm3 i takich cyklów zrobiłem dwa. (nie piszmy tu o gainerach bo to cały czas brałem od 1 dnia i teraz tez bede, tylko i wyłącznie mass xxl polecam :D)

Nie wiem czy to dobry dział. Mój pierwszy post i temat. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
ja 2 lata temu trenowałem ostatnio a nie 2 miesiące:) dodam ze obwody spadły do minimum .pozdro

Zmieniony przez - Mariusz511 w dniu 2012-06-14 16:22:52
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
1. nie, ważne jest żeby stopniowo wprowadzić sie w trening i jeśli chodzi o efekty i zdrowie, samo to że zaczniesz nawet na niewielkiej intensywności bedzie juz bodzcem
2. tak, poza tym choćby wiedza w postaci znajomości ćwiczen przyśpiszy znacznie efekty
3. poczekałbym do pierwszego zastoju czyli spokojnie po kilku miesiącach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
Aha czyli jak bym zaczął mocno szarpac zelazo to i tak na poczatku nic mi to nie da oprucz nie chcianej kontuzji? a efekty bedą te same?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie wejdź w trening. Ja, gdy nie trenuję przez 2-3 tygodnie co dopiero lata, zawsze robię kilka treningów przygotowawczych. Możliwości na większe ciężary mam, nie rzucam się na nie, bo łatwo tu o naderwanie/zerwanie mięśnia i tym podobne dolegliwości. Z suplementacją poczekaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak szybko efekty

Następny temat

Dieta na rzeźbę

electro
Polecane artykuły