SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady i bolacy kregoslup

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4486
Witam!
Otóz mam problem z robieniem przysiadow, prawa nogą tylko i wylacznie odrywam stope, lewa nie, co mam zrobic sa jakies cwiczenia na to ? probowalem duzo razy i nie udaje mi sie nie oderwac, poprostu sie nie da.
Co zrobic by nie nie bolal mnie kregoslup, raz na 10 siadow uda mi sie zrobic plecami, zmniejszyc ciezar ? nie umiem tego skontrolowac;/ .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3781
sprecyzuj jakoś bardziej swoją wypowiedź bo nie idzie zrozumieć co tam wyżej pisze

Zmieniony przez - Ciornyy w dniu 2012-06-08 23:05:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4486
co zrobic zeby nie odrywac stop od podlogi, tzn prawej stopy, lewej nie odrywam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3781
to masz prawą nogę krótszą czy jak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4486
nie, ta prawa jakas lewa jest, z lyda moze cos , bo jak biegam to mam zakwas ostry na prawej lydzie troche dluzej pochodze to juz ja czuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3781
Ty to nie mam pojęcia, masz jakąś wadę postawy albo coś. Załóż może temat w dziale zdrowie. a co do tych przysiadów to zmniejsz ciężar i skup się na technice wykonywania przysiadu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32316
miałeś jakiś uraz nogi? Być może za duży ciężar, zła technika. Jeśli masz możliwość to nagraj filmik żebyśmy mogli ocenić i ewentualnie doradzić Ci coś

Zmieniony przez - messsi w dniu 2012-06-08 23:54:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
tak na szybko- wlacz na pewno rozciaganie - po treningu , szczegolnie tej jednej nogi
jak nic sie nie zmieni, warto wybrac sie do ortopedy/fizjoterapeuty

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4486
ok zaczne rozciagac te nogi, filmik moze dam po weekendzie dzieki za szybkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
norbipl14

1. Najlepiej jeśli nagrasz filmik i pokażesz tutaj bo ciężko w taki sposób szukać przyczyny .

a. Pytaj mamy czy w młodości miałeś jakieś wady leczone lub tylko stwierdzone . Od wad postawy , wszelkie rodzaju skrzywienia kręgosłupa , kończyn dolnych , lub pourazowe po wypadku - możesz nie pamiętać . posiadasz może jakieś przykurcze ?

b. Rozciągaj całe ciało !

c . Kolejne pytanie w jakich butach trenujesz ? ( bardzo ważne ) podaj ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4486
a. wad zadnych nie mialem stwierdzonych,
c. przez pare miesiecy trenowalem w halowkach, bo cwiczylem w piwnicy,
teraz w pokoju bez obuwia. nas trzech cwiczy tylko ja odrywam ta prawa piete

Zmieniony przez - norbipl14 w dniu 2012-06-09 16:26:08

Zmieniony przez - norbipl14 w dniu 2012-06-09 16:27:39
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO po FBW ? pomoc potrzebna :)

Następny temat

Trening + Odchudzanie!

electro
Polecane artykuły