"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”
Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
wolontariusze euro typera mile widziani policzy sie po kolejce wszystko, jak sie bawic to sie bawic btw w tabeli beda umieszone osoby, ktory beda mialy minimum 1pkt, osoby ktore nic nie trafily nie, zeby nie bylo za duzego tloku