Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Trener powiedział że jak we wrześniu nie pobiegnę 100m poniżej 12s to mogę przestać chodzić treningi. Obecnie biegam 12,30 ale rok temu biegałem 11,84 ale później nie chciało mi się trenować i mam teraz taki badziewny czas. Proszę was o ułożenie mi treningi na stadionie i jeśli to potrzebne to też na siłowni
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
trenuje już od 3 tygodniu, plan wymyślam na poczenkaniu, a z tym trenerem jest tak, że aby zacząć u niego trenować muszę zejść poniżej 12 sekund na jednym z czterech mitingów które się odbędą we wrześniu. Prosze ułóż mi plan który mi pomoże please. Może też to być trening na siłowni bo mam dostęp