witam
Chciałbym zasięgnąc rad i opinii ponieważ odnosze wrażenie że z moim brzuchem jest coś nie tak. Kiedy wstaje rano wydaje sie wzdęty a po napięciu mięśni wywala go troche bardziej, mięsnie mam dosyć dobrze wyrobione ale nie są widoczne az tak bardzo, jeżdze sporo na rowerze, pozatym od 2 miesięcy chodze 2 razy w tyg na siłownie. Pytanie brzmi czy tak musi byc bo mam taką budowe czy to czegoś wina i da sie to zniwelować? A teraz rady: jak najlepiej rozbudować miesnie klatki i pleców i czy ok 98cm obwodu w klatce przy 177cm wzrostu i 78kg wagi to dobrze czy raczej średnio na jeża? jak rozbudować bicepsy ale tak żeby nie szło w przedramiona bo wygląda to u mnie tak że w przedramieniu mam 30cm a w bicepsie 33cm na obwodzie.
Chciałbym zasięgnąc rad i opinii ponieważ odnosze wrażenie że z moim brzuchem jest coś nie tak. Kiedy wstaje rano wydaje sie wzdęty a po napięciu mięśni wywala go troche bardziej, mięsnie mam dosyć dobrze wyrobione ale nie są widoczne az tak bardzo, jeżdze sporo na rowerze, pozatym od 2 miesięcy chodze 2 razy w tyg na siłownie. Pytanie brzmi czy tak musi byc bo mam taką budowe czy to czegoś wina i da sie to zniwelować? A teraz rady: jak najlepiej rozbudować miesnie klatki i pleców i czy ok 98cm obwodu w klatce przy 177cm wzrostu i 78kg wagi to dobrze czy raczej średnio na jeża? jak rozbudować bicepsy ale tak żeby nie szło w przedramiona bo wygląda to u mnie tak że w przedramieniu mam 30cm a w bicepsie 33cm na obwodzie.
Krzysztof Piekarz