Szacuny
0
Napisanych postów
266
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1837
Witam planuje jutro zakupić w intersporcie budy do biegania i do chodzenia na siłownie. Zastanawiałem się nad Reebok ZigSonic Zigteh ale nie wiem czy są warte swojej ceny, może macie jakieś lepsze typy z góry dzięki za odp. Dodam iż chciałbym aby wytrzymały w miarę długo
Zmieniony przez - Duchowy w dniu 2012-04-11 19:39:26
Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
508
hmm.. temat butów jest bardzo szeroki.. Najpierw musisz określić jaką masz stopę. Czy neutralną czy pronującą, a może supinującą. To wbrew pozorom bardzo ważne.
Bez solidnej podstawy biegowej nie polecam popularnych ostatnio butów do biegania naturalnego, sam zrobiłem sobie nimi krzywdę (ITBS). Nie znaczy to, że są złe. Moim zdaniem nie dla każdego.
Szacuny
0
Napisanych postów
266
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1837
Zastanawiałem sie czy się nie rozwali odrazu bo biegam dużo i ćwicze dużo na siłce biegam długie dystanse np 2-3km na rozgrzewke i czasami cisne 100-200m x 4 . Nie biegam krótkich dystansów zawsze w kolcach więc takie butki by się przydały :D
Szacuny
0
Napisanych postów
266
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1837
nie że wole reeboka bo narazie miałem buty z adidasa cały czas kupowane :D zastanawiam się które bd najlepsze. Ja patrze żeby długo wytrzymały i mi styknęły na wszystkie ćw plyo biegi siłka do tego bym chciał buty lunary są fajne lecz drogawe bez wahania brałbym je ale cenaa i nie ma ich w intersporcie :<
Zmieniony przez - Duchowy w dniu 2012-04-11 20:05:03
Szacuny
0
Napisanych postów
266
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1837
http://allegro.pl/buty-nike-lunarglide-r-42-5-i2237087668.html brałbym takie tylko nie mam pewności czy będą dobre :D jutro jade do manu może będą w sklepie to przymierze albo kupie se reeboki bo mnie kumpel namawia na nie, ja osobiście jestem za lunarami bo dużo osób sobie je chwali :D