SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia + MMA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Witam ćwiczę na siłowni każdą partię mięśni raz w tygodniu.Teraz będę chciał zapisać się na treningi MMA prawdopodobnie 3 razy w tygodniu.Znalazłem na forum pare tematów gdzie ludzie piszą jak ćwiczą i trenują :
Pon - MMA
Wto - Siłownia
Sro - MMA
Czw - Siłownia
Piątek - MMA
Sob - Siłownia
I tutaj pojawia się moje pytanie Czy jak np: W Poniedziałek pójdę na MMA to czy odrabiać to we Wtorek z inną partią mięśni?.Czy może pierw poćwiczyć na siłowni a potem na trening?. Liczę że mi pomożecie yo

Robie jeszcze raz bo ostatnio nie dostałem konkretnej odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
sidodo111

Robie jeszcze raz bo ostatnio nie dostałem konkretnej odpowiedzi

zacznij od początku przeczytaj , regulamin w dziale i wypełnij pełną ankietę w dziale .

nastepna sprawa.

"Teraz będę chciał zapisać się na treningi MMA prawdopodobnie 3 razy w tygodniu"

dopiero zaczynasz nie wiesz jak treningi wyglądają , a od razu chcesz wejść na taki rozkład treningowy .

Pon - MMA
Wto - Siłownia
Sro - MMA
Czw - Siłownia
Piątek - MMA
Sob - Siłownia

najpierw idz na MMA zobacz czy dasz rady fizycznie , kondycyjnie czy ci się to podoba , zobacz jak organizm zaraguje na taki wysiłek i wtedy myśl dopiero ewentualnie dodać trening siłowy .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
jakbyś przeczytał dobrze to napisałem że tak ludzie podają swoje plany treningowe -.-.A mi chodzi wyłącznie o to że ktoś idzie w poniedziałek na trening mma to potem jak niećwiczył w poniedziałek to czy odrabia dzień bez siłowni?czy po prostu nie robi tej parii mięśni którą miał robić w poniedziałek

Zmieniony przez - sidodo111 w dniu 2012-04-07 01:18:07
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3razy w tygodniu do oceny

Następny temat

Plan do ocenty. Cel : Masa ( w domowej siłowni)

electro
Polecane artykuły