Mam pytanie. Co da lepsze efekty trenując na siłowni? Trening z odpoczynkiem z jeden dzień czy ładowanie codziennie? Dzięki
Robię to, czego by nie robił nikt,gdyby robił to, co ja robię.'
Robię to, czego by nie robił nikt,gdyby robił to, co ja robię.'
'Robię to, czego by nie robił nikt,gdyby robił to, co ja robię.' 
Krzysztof Piekarz
Ale wiadomo że na siłowni masz lepsze efekty robiąc odpoczynki. Np trenujac co drógi dzień lub 2 dni trenujac a potem 1 odpoczywasz. Oj różne sa metody trenungu ale odpoczynek musi być bo jak nie to popalisz/zmeczysz miesnie i zamiast przysrostów bedą spadki zarówno siły i masy.
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
DYKTATOR W DZIALE