Szacuny
1
Napisanych postów
19
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3801
Witam, mam na sprzedanie spalacz hyperlean fx7 kupiony niedawno jednak jest zbyt mocny dla mnie i postanowilem sie go pozbyc i kupic cos slabszego , spalacz jest z 1 półki cena jaka mnie interesuje to 100zl za 50 kapsów ktore mi zostało na allegro mozna kupic za 149zl 60 kapsulek wiec sie chyba oplaca? z ceny nie zejde zamiescilem ogloszenie w paru innych zrodlach wiec jak ktos jest zainteresowany prosze pisać na gg 7643748.
Zmieniony przez - mariolg w dniu 2012-03-15 23:29:10
Szacuny
14716
Napisanych postów
31298
Wiek
38 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
211958
ha ha wlasnie dzis zjadlem pierwsza powiem szczerze ze ma delikatne j**n****cie =) wstalem rano 5.45 otwarlem oczy pierwsze co mineralka fx7 4 kapsy TCM1100 ok 6.15 sniadanie jajecznica z 3 jaj i pomidor do tego owsianka na mleku i orzechy godzina 6.30 nie ogarniecie haha mam isc do pracy a tu "lekka" BOMBA!! do 8h 2 razy WC. Lekkie klucie w sercu co jakis czas i oczywiscie mysl czy brac ja jutro czy to dla mnie zamocne hmmm kolo godziny 11 cisza i pelen relaks od 13 czulem sie lekko jak by zmeczony jestem w angli tu jest teraz 16 jem i zaraz na silke po treningu zobacze jak sie beda odczucia i postanowie co z tym dalej. P.S dalem 1 koledze on lubi wyskokowe wariaty mowil ze calkiem przyjemna tylko sie pocil he zdrow AHa mam pytanie do osob bioracych to cos, czy po jakim czasie wzrasta tolerancja i mniej czuc dzialanie srodka, czy moze co dzien jest to samo ?
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
interesował by Cię wymiana na Motivate z AI ok 100kap ze 120?
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
1
Napisanych postów
19
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3801
ah szkoda, ok Miałas po tym zjazdy dziwne? jak energia przechodzi jestem nie do zycia nic misie niechce nawet ciezko misie oczym kolwiek mysli dziura w glowie jak po dragach Czy to minie czy przyzwyczaje organizm do tego srodka?
Szacuny
369
Napisanych postów
8676
Wiek
46 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130658
mam ogromną tolerancję na stymulanty. w sumie po jednym kapsie hyperleana nie czuje nic poza delikatnym cieplem, bardziej sie pocę na treningu i jestem dosc szybko głodna. ostatnio nawet wrzucilam dodatkowo do niego porcje staka przedtreningowego
edit: zadnych zjazdów po nim nie mam
Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-03-17 10:24:11