SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan dla 15 latka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237
A i co do tego szpagatu ja po prostu dałem ci link żebyś sobie pobrał szpagat.doc i przeczytał wiele fajnych wskazówek na temat rozciągania , nie piszę tam zbyt o rozciąganiu rąk , brzucha , pleców , itp głównie o nogach piszę ale to nie znaczy żebyś nie rozciągał brzucha rąk itp , po prostu kolo sobie nazwał to ćwiczeniami do szpagatu ale tak naprawdę to jest ogólne rozciąganie żeby np wysoko kopać bez rozgrzewki i robić szpagaty itp . I rozciągaj się bo warto lepsze efekty będą nawet a dodatkowo będziesz sprawniejszy .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec tak MC to miałem 110kg ale nie wiem, czy ten skrót oznacza martwy ciąg, Przysiad na raz około 80kg ale nie mierzyłem dokładnie ale myślę, że wezmę tyle.
Wyciskanie leząc to 91kg, ale będę się przymierzał za tydzień na większy ciężar, a co do wiosłowania to około 70kg ale tez nie mierzyłem ale myślę, że wezmę.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52123 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do tych szpagatów to się naprawdę przydają na rozgrzewkę.
Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZWRACAM SIĘ DO WAS O POMOC :(

Następny temat

Co z tymi mięśniami brzucha?

electro
Polecane artykuły