Siema. Co możecie polecić bezpiecznego, nie uzależniającego itd itp. na pobudzenie? Trenuję kickboxing 1,5 roku, na treningi chodzę po szkole - wiadomo. Problem w tym, że mimo, iż jestem wyspany (śpię ~8h zawsze) i najedzony, to w szkole często zdarza mi się chrapnąć, po powrocie do domu jest to samo. W miarę możliwości przed treningiem jeżeli mam czas staram się przespać nawet te 30 minut, ale niezależnie od tego zawsze chce mi się spać na treningu, jestem ogólnie senny, zmęczony i słaby. Mentalnie lecę na trening z radością i wielką ochotą, ale moje ciało ma inne zdanie ;D Kawy nie pijam, jem sporo owoców i warzyw więc z witaminami chyba o.k.
Polećcie mi coś co by dało mi więcej energii, pier***nięcia.
Planuję też zakup jakiejś multiwitaminy np. z Olimpu, no i magnez, bo czuję że mam go zbyt mało (myślę o jakimś magnesium etc.) Pzdr
Polećcie mi coś co by dało mi więcej energii, pier***nięcia.
Planuję też zakup jakiejś multiwitaminy np. z Olimpu, no i magnez, bo czuję że mam go zbyt mało (myślę o jakimś magnesium etc.) Pzdr
Krzysztof Piekarz

