SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polećcie coś na pobudzenie (K1)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Siema. Co możecie polecić bezpiecznego, nie uzależniającego itd itp. na pobudzenie? Trenuję kickboxing 1,5 roku, na treningi chodzę po szkole - wiadomo. Problem w tym, że mimo, iż jestem wyspany (śpię ~8h zawsze) i najedzony, to w szkole często zdarza mi się chrapnąć, po powrocie do domu jest to samo. W miarę możliwości przed treningiem jeżeli mam czas staram się przespać nawet te 30 minut, ale niezależnie od tego zawsze chce mi się spać na treningu, jestem ogólnie senny, zmęczony i słaby. Mentalnie lecę na trening z radością i wielką ochotą, ale moje ciało ma inne zdanie ;D Kawy nie pijam, jem sporo owoców i warzyw więc z witaminami chyba o.k.

Polećcie mi coś co by dało mi więcej energii, pier***nięcia.
Planuję też zakup jakiejś multiwitaminy np. z Olimpu, no i magnez, bo czuję że mam go zbyt mało (myślę o jakimś magnesium etc.) Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
kofeina solo bedzie git,200mg daj przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
doraznie j/w kofeina,
a tak na co dzien dla poprawy ogolnych witalnosci mozesz sprobowac zen szen, sprawdza sie w takich sutuacjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o zen szen tez fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Ok, dzięki za szybką odp. Kupię tą Trec - Caffeine 200plus, a te 1-2 tabsy brać w jakichś konkretnych godzinach? 2 na raz czy po jednej? Pzdr


Aha, czy nie będę miał problemów z zaśnięciem potem? ;D

Zmieniony przez - Snozze w dniu 2012-03-14 20:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
tą caffeine to masz tak jakbybyś wypił mocną kawe, tylko pamiętaj że zdrowsza jest kawa niż czysta koffeina, przyjmuj ją jak czujesz sie słabo porpstu, lepiej dla org byś przyjmował wtedy kiedy naprawde musisz bo jak np bedziesz ją szamał co 2h to tak nie będziesz czuł jej działania i by je poczuć będziesz musiał dawke zwiększać i zwiększać a wiadomo że co za dużo to nie zdrowo

przed treningiem kup sobie jack3d to bedziesz miał konkretne pier*olniecie :P wszystkich rozpier*olisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
wszystko zalezy od Twojej tolerancji na nia

tu masz zen szen jakbys tez chciał
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Żeń-szeń_vita-complex-opis756.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
wez najpierw 1 tak pol godziny przed treningiem,jak bedzie slabo to wez 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
dobrze by było ustalić przyczyny takiego przemęczenia, spisz 8h w szkole się nie przemęczasz, może przetrenowanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - pierwszy cykl

Następny temat

kreatyna - pytanie

WHEY premium