Witam.
Zastanawiałem sie jak dział bedzie odpowiedni i wybrałem odzywianie.
Mój problem polega na tym ze wyjechałem na 6 mies szkolenie z okoszarowaniem a co za tym idzie 3 posiłki dziennie + to co sobie sam uszykuje.
Piszę z pytaniem i prośba o pomoc w ułożeniu i zorganizowaniu co kupic, co jesć przez ten czas. Dla informacji schudłem juz 5 kg od takiego marnego jedzenia. Śniadanie mam o godz 6.00 (chleb, szynka, herbata i jakis serek czasami) Obiad godz 15:00 ( z tym roznie, nigdy nie wiadomo co dadzą) Kolacja 18:30 podobne do sniadania. Czyli praktycznie nie mam mozliwosci na jedzenie `normalnych` posiłków. Nie mam dostepu do kuchni jak w akademikach, nie moge posiadac na własnym wyposazeniu elektrycznych urzadzeń typu grille, mikrofale itp.
Na siłownie wracam po ponad 2 mies gdyz przez pierwsze 2 mies szkolenia nie miałem na nią czasu, za duzo nauki i zajeć do późna. Zakupiłem zestaw Schock+Storm oraz mono na dni nie treningowe.
Prosił bym o pomoc jak poradzić sobie z takim trybem zycia i włożenie gdzies 'posiłków', moze ktos z was był w takiej sytuacji. W przypadku watpliwosci zadawajcie pytania napewno odpisze.
Zastanawiałem sie jak dział bedzie odpowiedni i wybrałem odzywianie.
Mój problem polega na tym ze wyjechałem na 6 mies szkolenie z okoszarowaniem a co za tym idzie 3 posiłki dziennie + to co sobie sam uszykuje.
Piszę z pytaniem i prośba o pomoc w ułożeniu i zorganizowaniu co kupic, co jesć przez ten czas. Dla informacji schudłem juz 5 kg od takiego marnego jedzenia. Śniadanie mam o godz 6.00 (chleb, szynka, herbata i jakis serek czasami) Obiad godz 15:00 ( z tym roznie, nigdy nie wiadomo co dadzą) Kolacja 18:30 podobne do sniadania. Czyli praktycznie nie mam mozliwosci na jedzenie `normalnych` posiłków. Nie mam dostepu do kuchni jak w akademikach, nie moge posiadac na własnym wyposazeniu elektrycznych urzadzeń typu grille, mikrofale itp.
Na siłownie wracam po ponad 2 mies gdyz przez pierwsze 2 mies szkolenia nie miałem na nią czasu, za duzo nauki i zajeć do późna. Zakupiłem zestaw Schock+Storm oraz mono na dni nie treningowe.
Prosił bym o pomoc jak poradzić sobie z takim trybem zycia i włożenie gdzies 'posiłków', moze ktos z was był w takiej sytuacji. W przypadku watpliwosci zadawajcie pytania napewno odpisze.
Krzysztof Piekarz
a tak powaznie, co ma za znaczenie gdzie to kupisz? zadne. czytaj etykiety, wybieraj dobre produkty