SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w wyborze kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

bf=22%, ektomorfik

Wiek

23

Waga / wzrost

76kg/185cm

Staż treningowy

8m-cy

Cel cyklu

Wytrzymałość/siła

Stosowane już wcześniej suplementy

Kre-alkalyn, cell pump (3-5lat temu)

Stosowane wcześniej spalacze

Thermo Speed (2lata temu)

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

WPC, BCAA, ZMA

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dostarczam: b:2,5/w:4,7/t:1,2; kcal: 3000, dieta na +0kcal

Przewidziane finanse na cykl

150zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 498
Witam. Po 8 miechach treningów: 3x bieganie, 2x siłka, 1x basen chce się doładować jakąś kreatyną. Zależy mi na wytrzymałości (ostatnio troche staneła w miejscu) i sile. Diete mam zbilansowaną na 0 + bcaa przed każdym treningiem + ZMA przed snem.
Chciałem poradzić się Was którą kreatynę bądź stack wybrać, myślałem o cyklu na 1,5 miesiąca, jestem w stanie przeznaczyć max 150zł na kretkę.
5 lat temu brałem kre-alkalyn z olimpu (ćwicząc tylko siłowo) i byłem zadowolony, a 3 lata temu zarzuciłem cell pump'a i było już troche gorzej ale to była raczej moja wina bo po długiej przerwie od ćwiczeń praktycznie zacząłem od kreatyny.
Co do moich typów to myślałem o kreatynie którą wymieniłem wyżej, kre-alkalyn bądź cell pump.
Do tego mam pytanie, czy warto na czas cyklu dorzucić do diety z +200kcal żeby mieć więcej energii? Raczej mnie od tego nie zaleje a zastanawiałem się jak to wpłynie na całościowy efekt ;)

Liczę na Wasze rady i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29449
Jak dorzucisz 200kcal to na pewno skorzystasz jeżeli chodzi o siłę, wytrzymałości może to zaszkodzić, bo z dodatkowymi kaloriami przyjdzie trochę więcej masy a wiadomo im więcej mięśni tym większe zapotrzebowanie na tlen i tym mniejsza wytrzymałość. Musisz znaleźć złoty środek, dorzuć te 200kcal a jak efekt nie będzie Cię zadowalał to po prostu zmniejszysz na 0, proste;)Ja bym polecał betabolic plus ewentualnie dodatkowe wspomaganie beta alaniną.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
https://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***_update!!!-t793565.html
cos tutaj znajdziesz dla siebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12153
tomq ,czy te zestawy z linka dla początkujących daja mniej wiecej podobne efekty?bo zastanawiam sie nad drugim cyklem, pierwszy mialem na cm3 i saw. bo jest tych zestawow tyle,ze trudno sie zdecydowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4460
I jak po tym cyklu na saw + cm3 ?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
PacMan12
tomq ,czy te zestawy z linka dla początkujących daja mniej wiecej podobne efekty?bo zastanawiam sie nad drugim cyklem, pierwszy mialem na cm3 i saw. bo jest tych zestawow tyle,ze trudno sie zdecydowac



tak, im dalej tym kwestia placenia za dodatki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12153
Dobrze,moglbym powiedziec nawet ze bardzo dobrze.;Dsila na duzy plus,ale wiadomo nie tylko kreatyna ale dieta i odpiwiedni trenig. mozesz zajrzez do mojego dziennika sa ftoki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 498
Dzięki za szybkie odpowiedzi! Przestudiuje teraz link TomQ-MAG i informacje o betabolic'u, jak już wybiorę którąś z opcji to pochwale się w tym temacie, jeszcze raz dzięki!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dawkowaniu

Następny temat

Megabol MassMaker

electro
Polecane artykuły