Witam, mam dość nietypowe pytanie w jaki sposób ćwiczyć, żeby nie przeszkodziło to w wpływaniu a pomogło?:) Kolega z dużym doświadczeniem na siłowni na basenie miał problemy, pewnie dla tego że miał za duże(?) mięśnie, dlatego pytam jeżeli bardziej zależy mi na kondycji i wytrzymałości w wodzie, czy ćwiczy się jakoś inaczej?(np. mniejsze ciężary, więcej powtórzeń)?
Z góry dzięki za wszelkie wartościowe odpowiedzi :)
Z góry dzięki za wszelkie wartościowe odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz