SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rzeźba czy Masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
Witam wszystkich.
Mam pytanko mianowicie , nie wiem czy mam masować czy rzeźbić. Mianowicie jestem średniej budowy na siłownie chodzę około miesiąca. Mam 185 wzrostu i ważę 65 kg. 3 razy w tygodniu chodzę na siłownię oraz 3 razy w tyg biegam, czasami skakanka w zależności od zmęczenia spowodowanego praca fizyczną. W zeszłym roku ważyłem po świętqach zaczełem się odchudzać. Z 121 kg zeszłem do 96 ( wiem że za szybko) Teraz się zastanawiam jaki trening stosować. Czy jako osoba przy kości mam robić trening typu duże ciężary mało razy czy moze na odwrót. Co do robienia masy poprzez swoją dietę nie jestem w stanie targać bóg wie jak dużych ciężarów. W razie jakis problemów moge dodać zdjęcia ankieta. Pozdro

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z pewnoscią masować bo redukować nie masz czego. Aeroby są okay tylko rozpisz siłownie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
Moim celem bylo zrzucenie do 90 kg i wtedy ostra pompa. Jedno co mnie najbardziej irytyuje to boczki .\

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałeś, że ważysz 65kg...nie rozumiem twojej wypowiedzi.
Patrz:
Autor
Mam 185cm i ważę 65kg.

a tutaj
Autor
Z 121 kg zeszłem do 96 ( wiem że za szybko) Teraz się zastanawiam jaki trening stosować.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
To się pomyłka wkradła 96 ważę . Mój plan:


Dzień 1
Klata+ Triceps+brzuch
Rozgrzewka 10-15 min
Skakanka, rozciąganie

Klata:
Wyciskanie płasko: 12/10/8/6
Rozpiętki: 4x10
Wyciskanie na skosie 12/10/8/6
Triceps:
Wyciskanie sztangi poziomo wąskim chwytem 3x10
Francuskie do czoła leżąc 3x10
Prostowanie przedramion ze sztangielkami w opadzie 3x10
Pompki w podporze tyłem 3x15
Bruch: Wedle uznania. Spięcia, na skosie ujemnym....
Dzień 2 : WOLNE

Dzień 3
Plecy+ biceps+przedramie
Rozgrzewka 10-15 min
Skakanka, rozciąganie

Plecy:
MC 12/10/10/8/6
Wiosłowanie sztangą do brzucha 12/10/10/10/8
WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” 12/10/10/8
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 12/10/8/6
Uginanie ramion ze sztangą na „MODLITEWNIKU” 10/10/8
Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie (podporze o kolano) 12/10/8
Przedramie:
Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie 10/10/8/8/6
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 10/8/8/6

Dzień 4 : Wolne
Dzień 5
Barki+Nogi+brzuch
Rozgrzewka 10-15 min
Skakanka, rozciąganie

Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 10/10/8/8/6
Wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/8/6/6
Unoszenie ramion w przód ze sztangą 12/10/8/6
Nogi:
Przysiady ze sztangą na barkach 12/10/10/8/6
Hack przysiady 10/10/8/8/6
Przysiady wykroczne 10/8/8/6
Łydki:
Odwrotne wspięcia w staniu 10/8/6/6
Wspięcia na palce w staniu 10/8/6/6
Brzuch:
Wedle własnego uznania

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29153
Skoro ważysz prawie 100 a ćwiczysz miesiąc a więc mięśni to tam nie ma to zdecydowanie redukować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
A do redukcji jaki plan ćwiczeń . Ten ww jest dobry, zły czy jak ..

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
daj fote

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
Sory za jakość




Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2854
REF @

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46406
Słabe te foty
Daj kcal na zero i dorzuć aeroby
A co do planu to najpierw ankietę wrzuć
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dotychczasowa dieta - sprawdżmy !

Następny temat

Spalanie tłuszczu

electro
Polecane artykuły