SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(Suple Pomoc) - co z czym ile jak i kiedy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
Witam

Dostalem po bracie zestaw roznych supli i vitamin chcialbym z nich skorzystac ale niewiem co i jak kiedy ile i z czym

Suple:

-Olimp KRE-ALKALYN 2500 mega capps (120caps)
-Nutrex ANABOL 5 (120 liquid caps)
-Athlet TRIBULUS (90caps)
-Universal CREATINE (800g)
-Gaspari Nutrition MYOFUSION HYDRO (2.27kg)
-Dymatize ELITE WHEY (2.27kg)
-Dymatize BCAA COMPLEX 2200 (400caps)

Witaminy:

-Olimp GOLD OMEGA 3 (180caps)
-Himalaya Liv.52 (100caps)
-Holland & Barrett SPIRULINA (200caps)
-Magnez+Witamina B6 (120caps)
-Witamina C (100caps)
-Hepatil (80caps)

Wielkie Dzięki za Pomoc z Góry
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
Wiek - 27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
Wiek - 27
Waga - 95 - 97kg
Wzrost - 185cm
Staż Treningowy - 3 miesiace po dlugiej 1 jedno rocznej przerwie
Cel Cyklu - Siła,Troszke Rzeżby i zgubienie wagi
Stosowane Już Wcześniej Suplementy - Rok temu
Informacje Na Temat Diety - Niemem okreslonej diety ale sie zdrowo odżywiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
diety niema bo praca nie pozwala (bez diety nie da rady wiem ze nie bedzie tych samych osiągów co z dietą)
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
cel kiepski do zrealizowania
razem z gubieniem kg siła leci w dół
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
mówicie że od diety najlepiej zacząc spróbuje ułożyc ale napewno bedzie wybrakowana brak mi czsu na diete.
A te suple co wyżej napisałem jak brac w DT i w DNT i które moge łączyc ze sobą a które nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4777
Brak Ci czas :]? Pracowałem od godziny 9 do 21(8.30-21.40 z dojazdami) i była dieta wspomagana gainerem więc Twoje tłumaczenie jest słabe ;P. Brak chęci i tyle!

Ze swojego doświadczenia wiem że kreatyna i inne suple bez diety to strata kasy. Może coś tam ruszy ale nie jest to warte swojej ceny. Jeśli masz je za darmo, odłóż na lepszy czas.

Zmieniony przez - k4ngu w dniu 2012-03-02 11:49:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1698
ja nie mówie ze nie bedzie diety tylko bedzie wybrakowana pewnie wspomoge bialkiem itp. Ale dzięki za opinie pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ma sie shotgun do napalmu?

Następny temat

Suple na mase

electro
Polecane artykuły