SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hantle cwiczenie pytanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Mam takie pytanie , otoz mam hantle i cwicze sobie na rozne sposoby , i pytanie : na biceps sie cwiczy tylko raz tak ? , moje pytanie jest takie ze jak mam juz sporo powtorzen i seri , i np chcialbym sobie jeszcze po 2 godzinach pocwiczyc tymi hantlami , jakie to maja byc cwiczenie tak zeby "nie ruszyc" tego bicepsa ? czy wogle mozna tak zrobic ? np na barki , lub pompki ale chyba te odpadaja , nie wiem wiec dlatego prosze o pomoc .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2234
Ćwiczysz hantlami tylko na biceps??? Ile masz obciążenia na tych hantlach?? Poczytaj o FBW. Biceps to najmniejsza partia, a jeśli tylko ją trenujesz to trudno mówić o rozwoju sylwetki.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Biceps rośnie na początku sam, dziwne prawda? Rboisz martwe, wiosłowanie hantlem, podciąganie a biceps idzie w obwodzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
no chlopaki szybko bo chcialem pocwiczyc , odpowie ktos na moje pytanie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2234
Napisz coś więcej jak ćwiczysz, jakie ćwiczenia. I ćwiczysz całe ciało czy tylko ten biceps?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
" otoz mam hantle i cwicze sobie na rozne sposoby "
odpowie mi ktos na pytanie ? moge cwiczyc kilka razy w ciagu dnia ? np barki , triceps .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2234
Ćwiczyć kilka razy w ciągu dnia można, tylko że mniej objętościowo. Ale nie lepiej zrobić jednego treningu w ciągu dnia niż tak co troche łapać za hantle i nimi machać? Dla mnie to strata czasu, ale to Twój wybór.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
dzieki ikebana za odpowiedz , a wiec cwiczylem dzis okolo 20 min tj : 8 seri na rozne sposoby ( glownie biceps )i mialem dosyc miedzinnymi dlatego ze przerwy miedzy sriami byly na poczatku 1 min pare razy pozniej 1,5 min . mam hantle 7,5 kg i dla mnie to jest duzo bo czuje jak cwicze wiec narazie ciezszych mi nie potrzeba . to 20 min to byl max , wiec chcialem sie dowiedziec czy moge po 2 godzinach lub 3 np 3 razy w ciagu dnia cwiczyc na inne partie niz biceps , oczywiscie nie tylko te 20 min byl biceps , i dlatego pytam zeby nie spalic bicepsa , chodzi mi o to czy moge np barki i triceps po tych powiedzmy 3 godzinach tak jak pisze .
Co to znaczy "mniej objętościowo" ? jesli chodzi o czas mam go bardzo duzo wolnego , pozatym jak sie najem to chcialbym to w ten sposob spalic czyli cwiczenia , a jem 4 posilki w ciagu dnia . Troche namieszalem , mam nadzieje ze ktos powazny mi odpowie .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2234
Widze ze cwiczysz bez ladu i skladu. Ok masz dwa hantle po 7,5 kg. Mozna ulozyc plan treningu. Cwiczysz biceps za pare godzin chcesz nastepna partie cwiczyc. Tak sie nie robi. Wpisz w google Full Body Workout Trening albo poczytaj w podwieszonych tematach o treningu Mawashiego (ACT). I obierz sobie cel (masa, redukcja).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
dzieki ikebana , o taka odpowiedz mi chodzilo , niestety nie jest tak jak myslalem wiec jeden trening w ciagu dnia . dzieki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia

Następny temat

Mój plan na początek. Ocencie :)

electro
Polecane artykuły