Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
a tak wgl to masz jakąś bardziej określoną dietę?? Bo nie znalazłem o tym żadnych informacji w twoich poprzednich postach, i mnie to właśnie zaciekawiło ;)
Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
hehe no w sumie to jakoś tak mi wychodzi, zjem śniadanie, w szkole zjem jakąś kanapkę albo cuś innego, potem pójdę na stołówkę znowu coś wszamie, wrócę do domu coś zjem, zaraz po treningu kolejne danie, jeszcze z godzinkę później coś przejjem, i ze 120-90 minut przed snem znowu coś zjjem :D I tak mi jakoś leci to wszystko :D
A co do gainerów to uważam że nie są mi one potrzebne, wolę dorzucić jeszcze jedno danie tymbardziej że nie mam problemu czy żeby ze sobą do szkoły zabrać michę czy tymbardziej żeby bedąc w domu coś wszamać ;)
Napisałem dokładnie to samo u siebie przez przypadek, bo miałem napisać u ciebie i się rozpędziłem ;d
Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
Ja jak robiłem martwy ciąg podczas pierwszych tygodni treningu(wtedy robiłem SPLIT) to nie czułem zadnych bóli w żadnej części ciała po nich, ale wiesz, jestem początkujące, ciężar nie był duży i dlatego dokładnie ci powiedzieć nie powiem ;d
Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
Wiesz co z kolanami to jest dziwna sprawa:D Ja jak się leczyłem po wiązadłach, byłem juz 6 tydzień bez żadnej aktwności, i mnie kolano bolało nawet jak siedziałem sobie. Zaczołem ćwiczyć tydzień później i bólu nie było podczas ćwiczeń, ale nadal zdarzało się że mnie bolało jak wstawałem rano czy jak siedziałem czy nawet chodziłem, a jak ćwiczyłem było spoko :D
Dzięki za gratsy tak wgl ;d I raczej się tymi bólami nie przejmuj, ja się tak strasznie bałem o te moje kolana po tym urazie wiązadeł i przewrażliwienia już dostałem, cokolwiek sobie zrobię to zaraz boje się że pare miesiecy przerwy bede miał czy cos, a to nic groznego zazwyczaj ;d
Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
Noo sylwwetka spoko, plecy szerokie, ogólnie fajne umięsnienie, zalany nie jesteś ;) jakbym tak za parę miesięcy wyglądał to byłbym zadowolony :D
Podciąganie na drążku robi swoje! :)
Szacuny
8
Napisanych postów
2174
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
29766
Noo sylwwetka spoko, plecy szerokie, ogólnie fajne umięsnienie, na brzuchu też mięśnie widoczne ;) jakbym tak za parę miesięcy wyglądał to byłbym zadowolony :D
Podciąganie na drążku robi swoje! :)