SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Beta Bolic + Hyper fusion, jak dawkować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Witam, posiadam 240 kaps bb i 240 hyperf. Planuje cykl z dwoma tymi specyfikami, jak to razem dawkować.
Myślałem o takim przyjmowaniu supli:
DT na czczo 5 caps bb i 6 caps hf po treningu
DNT na czczo 5 caps bb i 6 caps przed spaniem?

Czytalem wiele artykulow na temat obu produktow, (bralem kiedys hf z mono i niezle kopalo) ale nie znalazlem ani jednego o takim polaczeniu. Znalazlem jeden temat na innym forum gdzie ktos pisal zeby brac na zmiane 14 dni betabolic i 14 dni hyperfusion bo wtedy niby bedzie lepiej odczuwalne dzialanie betaalaniny zawartej w betabolic, ale wydaje mi sie to najmniej trafna opcja. Czy moze łączenie tych obu kreatyn bedzie bledem z powodu zbyt duzej ilosci roznych rodzajow kreatyn i lepiej dokupic mono i zrobic dwa cykle, jeden hyperfusion + mono i po czasie OFF drugi beta bolic + mono?
Prosze o porady

Dodam ze mialem przestoj z silownia od kwietnia do grudnia z powodu zwichniecia lokcia i w zwiazku z tym nie stosowalem w tym czasie zadnych form kreatyn, co moze wplynac na rady aby jednak zrobic dwa cykle z mono. Dziekuje za pomoc, czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
DT ok
DNT ok

nie musi byc przed spaniem daj jakos w południe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
dzieki, rozumiem ze wystarczy w najwiekszej przerwie miedzy posilkami.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
nawet w dnt jedna porcja styknie bb/hf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
przyznam ze tez o tym myslalem, a konkretnie zeby w dnt walic hf zeby organizm w dt lepiej reagowal na betaalanine zawarta w bb.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
obie opcje są dobre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
Jeszcze jedno pytanie :) po treningu zaraz biore hyperfusion a po 10 min jem posilek potreningowy, czy nie przeszkadza to we wchłanianiu kreatyny? (nie pije do tego mleka, wiem ze laktoza z kreatyna odpada), czy moge jesc od razu lub powinienem robic wieksza przerwe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
mozesz odrazu nawet z kreatyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 326
dzieki za pomoc i rozwianie wszystkich moich watpliwości, moze dzieki temu sam bede w stanie komus pomóc radą :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy miesniowej

Następny temat

Pomocy - dawkowanie

electro
Polecane artykuły