Wypraszam sobie, ja mam 31.5cm
Ale prawda taka, że nie wygląda to dobrze
Mimo, że jestem 15cm niższa.
Ale prawda taka, że nie wygląda to dobrze
Mimo, że jestem 15cm niższa.Ilość wyświetleń tematu: 3649
Mimo, że jestem 15cm niższa.

ale to w ogóle typ narcystyczny
Że ma wielki bebzol też nie przyjmuje do wiadomości. No dobra, koniec spamu.
I wielkie ciężary w wspięciach, i milion powtórzeń i nic, ni chuya, jakie były, takie są. Więc zupełnie odpuściłam i wcale ich nie ćwiczę
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły