SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy mobile32

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Czas treningu: 60 min

1. Pełny przysiad: 54x12
2. RDL: 54x12
3. Wyciskanie poziomo (lekki mostek): 42x10
4. Wiosłowanie w opadzie tułowia: 40x10
5. Military press: 28x11
6. Drążek: 3 razy sam, 27 ze stołkiem w 3 seriach

Podany ciężar dotyczy ostatniej serii i jest już liczony z gryfem :) Wszystko poszło sprawnie, na następnym treningu zwiększam obciążenie na przysiad i RDL

Po treningu kanapki z chlebem razowym, pomidorem, serem i drobiówką.







Zmieniony przez - mobile32 w dniu 2011-08-31 19:54:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Czas treningu: 90 min

1. Pełny przysiad: 55x12
2. RDL: 55x12
3. Wyciskanie poziomo (lekki mostek): 42x12
4. Wiosłowanie w opadzie tułowia: 40x11
5. Military press: 28x12
6. Drążek: 4 razy sam, 26 ze stołkiem w 3 seriach

Wszystko ładnie idzie do przodu, dzisiaj już nie było tak ciepło i o wiele lepiej się ćwiczyło. Czuję że są jeszcze problemy z techniką w wiosłowaniu ale tragicznie też nie jest. Po treningu 3 jajka na twardo i chleb z masłem do przegryzienia ;)





Zmieniony przez - mobile32 w dniu 2011-08-31 19:58:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Czas treningu: 120 min

1. Pełny przysiad: 57x12
2. RDL: 57x12
3. Wyciskanie poziomo (lekki mostek): 43x12
4. Wiosłowanie w opadzie tułowia: 40x12
5. Military press: 30x10
6. Drążek

Największym problemem okazuje się drążek bo słabo się podciągam. Dodatkowo szczególnie nasilił się ból na dolnym zagięciu kręgosłupa. Też odczuwacie takie coś podczas treningów? (trenuję bez pasa jak zresztą mi zalecano żeby wzmocnić stabilizatory)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1191
Mobile no i jak z Tobą?
:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
nie prowadzę dziennika na stronie bo już wiem co robić. Najważniejsze to wszystko notować w zeszycie podczas treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warto robić głębokie przysiady na suwnicy skośnej?

Następny temat

Sylwetka

electro
Polecane artykuły