Jeśli możecie podeślijcie jaki dobry trening na masę .
Staż 3 rok bd leciał od stycznia z 1,5 msc przerwa niestety
odzywki: kteatynka + giant mega mass 4000 ( weidera ) .
Proszę tez o dietę z wszystkim bd git oprócz tych obiadu gdyż nie mam jak gotować tych piersi kurczaka itp .
Staż 3 rok bd leciał od stycznia z 1,5 msc przerwa niestety
odzywki: kteatynka + giant mega mass 4000 ( weidera ) .
Proszę tez o dietę z wszystkim bd git oprócz tych obiadu gdyż nie mam jak gotować tych piersi kurczaka itp .
Krzysztof Piekarz
po takiej przerwie wejdź najpierw w trening a potem rusz krete a co do diety i treningu ułóż wklej a ktoś na pewno pomoże poprawic ewentualne usterki.