Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
19
Witam. Mam 17 lat ważę 73 kg i mam 182 wzrostu. Zacząłem uczęszczać na siłownie i zastanawiam się jakie odżywki kopić (w granicach 130 zł miesięcznie). Na siłownie wcześniej nie chodziłem ale ćwiczyłem trochę w domu wiec mam trochę rzeźby. Moim głównym celem teraz jest przybranie na masie i na sile.
Proszę o radę.
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
19
Zależało by mi na szybkim efekcie. Czy jeśli na początek zacznę przestrzegać diety i palu treningowego a do tego wspomagał to odżywkami to uzyskam szybki efekt??
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
19
A przy samej diecie i uczęszczaniu około 3-4 razy w tygodniu na siłownię i 2 razy na basen w jakim czasie mógłbym liczyć na przyrost masy tak do około 80kg.