SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dalej redukować czy już masa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41420


Witam.
Zacząłem redukować. To zdjęcie przed, co teraz?
Niżej dam zdjęcie po, bardzo proszę aby pisać dopiero gdy napiszę, że to koniec. Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41420


To zdjęcie jest aktualne.
Ankieta :
1 .WIEK: 21
2 .WAGA: 118/104
3 .WZROST:199/199
4 .WYMIARY:
-Biceps: 42/39
-Klata:-4
-Udo:63
-Pas 108/95
5 .STAZ NA SILOWNI: 4 miesiące
6 .CEL SUPLEMENTACJI:
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Venom/cykl 30 dniowy przerwany przez aktualną chorobę -pure power sfd/cm3
8 .POZIOM BF% nie mam pojęcia
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):zawsze uprawiałem sport, po prawie 9 miesięcznej przerwie urosło:)
10 .WYNIKI SILOWE nie sprawdzam maksów, klate kończe 90kg, martwy 95-100:)
-Przysiad: 90
-Mc: -100
11 . Czy masz dietę?: tak/b2g/w04-1/t1



Na poważnie zacząłem mysleć o redukcji w listopadzie 2010- 115kg, zacząłem biegać, chodzić na siłkę niestety coś mi się w barku popsuło:(. Kilka miesięcy forflexa i wróciłem 4 msc temu. Od tej pory dieta 100%, cwiczenia- na początku rozpisana przez ...Konia :) Od 2 msc jadę sam.(fbw 3x tydzień, aero 4x w tygodniu) Teraz nadchodzi moment wyboru i tutaj mam problem, dalej redukowac, czy już zacząć układać dietę pod masę?
Pomóżcie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41420


Czekam na Wasze odpowiedzi
Pozdrawiam

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2011-09-23 00:33:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41420
Podbijam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Spróbuj ciąć do 95-100 kg, bo trochę smalcu jeszcze zalega. Tylko uważaj na stratę mięcha. Jak już zejdziesz ze smalcu, to i mięśnie się pokażą, bo jakiś zarys masz. A potem sam już wiesz -> czysta masa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41420
Ktos sie jeszcze wypowie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Ja uważam tak samo. Ale generalnie to Twój wybór. Możesz teraz masować, a później to wyciąć na wiosnę.

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ok. 10 kg w niecałe 3 miesiące. Zajrzyj:)

Następny temat

Wyjście z długiej REDUKCJI na MASĘ

electro
Polecane artykuły