Szacuny
0
Napisanych postów
44
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
329
Witam wszystkich.moje pytanie jest następujące : jestem własnie na początku 2 tygodnia na cylku na mono mutancie i bcaa ale na treningu czuje zmęczenie ( wracam ze szkoły itp.) czy mógłbym to połączyć z jakimś stakiem przedtreningowym a jeśli nie to co mogę brać na pobudzenie i ewentualnie pompę na treningu. PS. po treningu pije jeszcze carbo jako uzupełnienie z kreatyną.
Dzięki za pomoc.