SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co o tym myślicie??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31244
chdzi mi dokładne o ergonomie, wykonanie itp.

nie patrzymy na cene:)

http://allegro.pl/atlas-wielofunkcyjny-powertec-wb-ms10-3-stanowiska-i1806483570.html?source=oo 

!!! TESTER !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31244
Luk_aszz gdybym chciał keltona to bym go kupił bo mam kupe ich sprzetu a pytam o opinie o konketny atlas :)

Reklama keltona zbedna hehehhe :)

chociaż na rack'a pewnie sie skusze tylko musze sprzedać smith'a najpierw :)

Zmieniony przez - rowek w dniu 2011-09-24 13:00:36

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
By było trzeba poćwiczyć na takim sprzęcie, wydaję się ok. Ale lepiej za ta kasę kupić ławeczkę, stojaki itd

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
wszystko w jednym za tą cenę na pewno musi być to solidne ale musi być to uciążliwe zmieniać wszystko co chwilę


zdecydowanie wolałbym wolne ciężary ławkę stojaki wyciąg

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31244
Duda mam zestaw conan II to chce jako dodatek, sprzęt na którym moge robić maxy bez kogoś kto mnie asekuruje i urozmaicenie :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Do robienia maxów maszyna to średni wybór
Na Twoim miejscu inwestując taką kasę wziąłbym RACK'a. Solidna rzecz, przy każdym ćwiczeniu masz 100% pewności czy to przysiad czy też różne odmiany wyciskań
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/3/28/250

Mam RACK'a HS7 i sobie bardzo chwalę , nie wiem dlaczego byś miał wywalać 6000 skoro masz już ławeczkę wiec teraz tylko asekuracja

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
Mnie sie podoba i napewno by mi się przydało takie coś tylko że faktycznie ta cena odstrasza
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fajne cacko jako urozmaicenie treningów ,ale na pewno nie zastapi cwiczen z wolnymi cięzarami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7957
za 1000zł da sie to zrobic:)

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
Same siedzenia i ławki wyjdą drożej :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31244
to dam ci 1500 i czekam na gotowe :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20068
I porób zdjęcia jeśli ci to jakoś wyjdzie to i ja biorę i to nie są żarty !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka

Następny temat

FBW-czy można popalić mięsień ?

electro
Polecane artykuły