SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cell masa Xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Witam, mam pytanie czy do Creatine Xplode Olimpu jest sens brać zwykłe mono przed treningami i w dnt? Bo z tego co widzę to dawkowanie Xploda jest rozpisane na rano przed śniadaniem i po treningu. Czy może lepsze będzie zakupienie Cell Pumpa ? Ogólnie mam dylemat który tych dwóch supli wybrać...

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jedna pucha xploda na cykl troche mało

wiec najlepiej dokupic ze 100-300g mono na dnt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Mono właśnie mam zakupione Vitalmaxu 300g. Teraz tylko kwestia co dokupić czy Xploda czy Cell Pumpa. Zależy mi na poprawieniu lekko sylwetki, czyli zdobyciu trochę masy. Niby obydwa produkty to bardziej jabłczany niż jakieś pożądne stacki ale brałem już jabłczan TCM i miałem po nim całkiem fajne efekty.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Co do diety to jest... do tego dokupione białko i węgle według braków w diecie. Do tego jeszcze Vitaminy, Magnez i Omege.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Też mi się tak wydaje że będzie Xplode lepsze : p

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
tez bym bral xploda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
A testował może ktoś Trec'a S.A.W ? Produkt też wydaję się dosyć ciekawy ... składem chyba lepszy od Creatine Xplode. Tylko na ile produkt daje radę i czy nie jest przereklamowany.

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
tylko, ze z samego sawa cyklu nie zrobisz
mozesz polaczyc oba.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3883
SAW działa dobrze, ale przy zwiekszonych dawkach ~10-15g na porcje.

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
A gdyby tak S.A.W brać po 10g przed treningiem to porcji z małej puchy wystarcza na 20 treningów. A co myślicie gdyby tak brać 10g przed treningami, a w dnt mono i po treningach ? ; >

Moja opinia odnośnie tego systemu jest taka, że Krav Maga to system porządny.
Dr. Andrzej Bryl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w doborze odzywek i w wlasciwym ich uzywaniu

Następny temat

BIalko Sp80

electro
Polecane artykuły