zakladam temat,bo wciaz nie do konca wiadomo jak to wyjdzie z tym RTL'em i streamami,pewnie czesc osob zostanie na lodzie i bedzie szukalo walki w necie,takze ten temat sie przyda,zeby nie nadziac sie na jakies "adamek pokonuje kliczke filmik!!!",itp...;)
moze troche wczesnie,ale mam nadzieje,ze moderatorzy sie nie obraza :) takze smialo wrzucac po walce jakies linki,torrenty,byle bez tytulow zdradzajacych wynik starcia. pozdrawiam.
moze troche wczesnie,ale mam nadzieje,ze moderatorzy sie nie obraza :) takze smialo wrzucac po walce jakies linki,torrenty,byle bez tytulow zdradzajacych wynik starcia. pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
