Cześć,
Robię teraz mase i po treningu siłowym, 2-3 razy w tygodniu robię aeroby ( 15-20 minut ) w celu podkręcenia metabolizmu. Mam pytanie kiedy jeść banana? Oto dwie opcje:
1) Trening siłowy -> BCAA -> Aero -> Banan + Białko
2) Trening siłowy -> BCAA + Banan -> Aero -> Białko
Proszę o pomoc.
Robię teraz mase i po treningu siłowym, 2-3 razy w tygodniu robię aeroby ( 15-20 minut ) w celu podkręcenia metabolizmu. Mam pytanie kiedy jeść banana? Oto dwie opcje:
1) Trening siłowy -> BCAA -> Aero -> Banan + Białko
2) Trening siłowy -> BCAA + Banan -> Aero -> Białko
Proszę o pomoc.
Krzysztof Piekarz