SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WAKACYJNY KONKURS Z FIRMĄ TREC - KONKURS BIEGOWY II EDYCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
Co tu dzisiaj tak cicho? Nikt dzisiaj nie biegał?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5880
Trzeba było dać odpocząć stawom :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
Myślałem że przez pogode. U mnie dzisiaj do południa pogoda w sam raz na bieganie, nie za zimno nie za ciepło. Później do samego wieczora to jakaś masakra była, typowy deszczowy jesienny dzień.
Jutro mam nadzieje ze pogoda dopisze bo zamierzam wuruszyć w dłuższą trase
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8819
Co tu dzisiaj tak cicho? Nikt dzisiaj nie biegał?

Takie bezsensowne tempo narzuciliście, że ludzie powoli rezugnują. Zdrowie najważniejsze a biegając takie ilości kilometrów bardzo łatwo o przetrenowanie i o sporcie mozna zapomnieć na jakiś czas.

Jak na amatorkę to tempo jest o połowę za szybkie, następnym razem zgłoś się do konkursu dla zawodowców bo nikt z nas nie jest w stanie biegać te 20km dziennie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3423
mesjasz19 dobrze że chociaż jest 5 miejsc punktowanych. To jeszcze i tak zostają 3 do powalczenia

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15054
Mesjasz kazdy biega tak jak lubi. Mi tam te 20km dziennie problemu nie sprawia, nie czuje przetrenowania ani wiekszego zmeczenia. Kwestia wytrenowania. Jak ktos ma siedzacy tryb zycia to jasne ze 20km dziennie nie zrobi ale 10-12 nie powinno byc zadnym problemem.
Zreszta nie rozumiem takiego podejscia ze ktos rezygnuje bo ktos inny narzucil wieksze tempo. Po to jest chyba rywalizacja zeby moc sie pokazac z jak najlepszej strony.
Czy widziales kiedys zeby jakis maratonczyk czy inny sportowiec zrezygnowal z rywalizacji bo wiedzial ze nie znajdzie sie na punktowanej pozycji?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6316
nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie rywalizacja to pokazac sie z jak najlepszej strony pamietajac w glownej mierze o swoim zdrowiu

jezeli 20km dziennie przez 3 tyg. nie sprawia Ci problemow, pogratulowac

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8819
Mesjasz kazdy biega tak jak lubi. Mi tam te 20km dziennie problemu nie sprawia, nie czuje przetrenowania ani wiekszego zmeczenia. Kwestia wytrenowania. Jak ktos ma siedzacy tryb zycia to jasne ze 20km dziennie nie zrobi ale 10-12 nie powinno byc zadnym problemem.

Chyba w Kenii a nie w Polsce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5880
@mesjasz19
"Chyba w Kenii"


@mrCROSS

"Czy widziales kiedys zeby jakis maratonczyk czy inny sportowiec zrezygnowal z rywalizacji bo wiedzial ze nie znajdzie sie na punktowanej pozycji?"
Nie ale wielokrotnie widziałem jak maratończycy już na początku schodzili z trasy lub nie przystępowali do zawodów bo nie czuli się na siłach/nie byli odpowiednio przygotowani.

Zmieniony przez - zxcasdqwe w dniu 2011-08-16 11:16:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
Mam kilka pytań na temat endomondo jak ktoś może pomóc niech się odezwie mój nr gg 36022734 ! Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ckd ,czy zrobić te ładowanie ?

Następny temat

Na początek stepper

electro
Polecane artykuły