SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAKACYJNY KONKURS Z FIRMĄ TREC - KONKURS BIEGOWY II EDYCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Można tak z ciekawości się zapytać ile osób startowało w pierwszej edycji i jakie mili rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
http://www.endomondo.com/challenges/1405104 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
i elegancko - oczywiscie sie dopinam :)

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wyskoczył mi taki komunikat:

BRAK DOSTĘPU
Przykro nam, nie masz dostępu do tej zawartości. Jeśli znasz jej twórcę skontaktuj się z nim lub nią i poproś o udostępnienie.

Co mam zrobić żeby zobaczyć? Koniu proszę o udostępnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czołówka ok 300km w 20 dni.
teraz prosiłbym o umiar i rozsądek, jest więcej nagród, to ma być zabawa a nie bieg wariata.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
proste, wiadomo - pytam żeby wiedzieć czy nie porywam się nie wiadomo na co, bo ja robię dziennie 3-4 km
Ale tylko tyle bo jestem początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1290
Dozwolone jest kilka treningów dziennie ? W sensie trening powyżej 3,5km, chwila przerwy i znowu trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
pod warunkiem ze po tej przerwie ten drugi trening znow bedzie mial 3,5km

albo zalozmy rano, wieczorem

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1290
Mam jeszcze jedno pytanie :) 1km = 1pkt bedzie przeliczane z sumy łącznych kilometrów treningów. Czy pojedynczych. Chodzi mi o to, że jak zrobie jednego dnia 4.3 km a drugiego 3.7 to bedzie sie to sumowało łącznie jako 8km ? czy poszczególne dni zaokrąglane do całości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kalikstat: na str. 27 mojego dziennika (link w podpisie) jest info o przebiegnietych km podczas porzedniego konkursu, na kilka dni przed jego zakończeniem

massa: endomondo sumuje przebiegnięte dystanse z dokładnością do 10m
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ckd ,czy zrobić te ładowanie ?

Następny temat

Na początek stepper

WHEY premium