SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAKACYJNY KONKURS Z FIRMĄ TREC - KONKURS BIEGOWY II EDYCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
Ja Ci tam "zwrot akcji". Pamiętaj że przedemną nie uciekniesz:P Będe Cie gonił te 20-25km


struś trzeba było najpierw założyć konto a później pajacować

Zmieniony przez - pakeroo4a5 w dniu 2011-08-25 13:19:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5880
Pamiętaj że twoja średnia prędkość to 8km/h a moja 11km/h, ostatnio nawet 11,5km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
Dobra dobra, zobacz tu http://www.endomondo.com/workouts/20181092

Poprostu teraz biegam pod wiatr:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Z drugiej strony w regulaminie nic nie pisze, że uczestnik konkursu musi być pełnoprawnym użytkownikiem forum ani nawet użytkownikiem więc nic nie powinno się raczej zmienić.
Bo wszystkie warunki spełniliście.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
Gartt Koniu twierdzi inaczej. Moim zdaniem też jest to dziwne bo skoro biegam jako ja, konto na endomondo należy do mnie to dlaczego mam nie otrzymać nagrody? Za pomocą konta na forum tylko sie komunikuje z innymi uczestnikami i tak jak jest w regulaminie -zamieszczam zdjęcie nagrody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Wydaje mi się że powinno przejść. A dopiero w następnej edycji regulamin powinien zostać uzupełniony żeby już nie było żadnych nieporozumień. Ale ostateczna decyzja jak zawsze należy do organizatorów.

Coś czuję że najostrzejsza walka będzie o to nieszczęsne 5 miejsce, muszę uważać.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Miej się na baczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 507
Nie wiem jaki jest cel organizatora tego konkursu choć jako przyszły Wf-ista mogę wywnioskować że chyba o to żeby choć cząstkę naszego kraju zachęcić do biegania! A analizując Wasze posty wychodzi na to że ważniejsza jest nagroda niż radość z biegania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1447
Nie wiesz jaki jest cel?
A jaki jest cel umieszczania reklam po bokach stadionu w czasie trwania meczu? Jaki jest cel wystawiania dmuchanych balonów na trasie Tour de Pologne?
Głownym celem jest na pewno promowanie marki TREC Dzisiaj nikt tak o pieniędzy nie wyłoży żeby ktoś miał radoche.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5880
Jeśli nikt nie zostanie skasowany z rywalizacji to spokojnie przebijemy poprzednią edycję. Już jest 1857km.

Swoją drogą w niedzielę, po chwili odpoczynku pokażę wam klasę na 10km :P

PS I pamiętajcie! Szczególnie osoby z miejsc 5,6,7. Nie biegajcie więcej niż 20km dziennie. I nie chodzi o to żeby nikt mnie nie wyprzedził... Zróbcie to dla własnego zdrowia! Tak jak napisał kolega Muffi: pokażcie że najważniejsza jest radość z biegania a nie nabijane kolejne kilometry

...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ckd ,czy zrobić te ładowanie ?

Następny temat

Na początek stepper

WHEY premium