SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co wybrać na siódmy cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Wiek : 24

Waga : 84

Wzrost : 176

Cel cyklu : masa, siła

dieta: jest

stosowane już wcześniej suplementy : mono, cm3, nitrobolon, green magnitude, horse power

Uprawiane inne sporty : squash

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak

ilość dni wolnych od kreatyny : ok. 90

przewidziane finanse na cykl : 300 zł

uwagi i sugestie : brak

Staż treningowy : 3,5 roku

Witam,
proszę Was o pomoc w wybraniu jakiejś "krety" na siódmy cykl. Najważniejsze aby była w miarę dobra w smaku (nigdy więcej nie tknę Horse Powera ;)). Bardziej zależy mi na dobrej "pompie" niż pobudzeniu (pije dużo kawy i raczej "uodporniłem się" na działanie kofeiny). W sumie najlepszy cykl, z największymi przyrostami miałem na HP z Green Magnitude, ale przez smak HP odpada. Zastanawiam się również nad dokupieniem BCAA, pytanie tylko czy warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
chcesz stack kreatynowy czy jakies mono + przedtreningówka?

jak mono z przedtreningowką to mozesz sobie spróbować kreatynke z vitalmaxa lub sfd
a przedtreningowke dać shotguna
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
https://sklep.sfd.pl/BPI_1.M.R_-opis26541.html +mono
wsam raz dla ciebie,na pewno bedzie zadowolony
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jesli jadłeś już coś z geranium to moze byc j/w
a jesli nie to odradzam
1.M.R juz jest jeden z mocniejszych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Obojętne czy to będzie stack czy mono + przedtreningówka. Z geranium jeszcze nie miałem do czynienia, ale nie spodziewam się cudów ;). Ogólnie to strasznie mało opinii o tym BPI 1.M.R, jest jakoś wyraźnie lepszy od mesomorpha? Czy to raczej ta sama półka?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
1 m.r. moze byc za mocne jesli nie miales jeszcze kontaktu z 1.3d.
Z teogo co widze w ankiecie nie jadles zadnych typowych przedtreningówek, a co dopiero z tymi z geraminą.

Celował bym w shotgun + pojedyncza forma kreatyny(np mono).
Jesli koniecznie chcesz cos z 1,3d, to zacznij od niepelnych porcji, i ewent zwieksz do pelnych jesli by slabo dzialalo...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak kolega wyżej
Shotgun + poj. forma kreatyny jeśli bez 1,3
A jeśli z 1,3 to chyba najlepiej Jack3d, poza tym cena zachęcająca.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Ostatecznie zdecydowałem się na BPI 1.M.R + mono SFD. Dawkowanie 1.M.R zacznę od niepełnej miarki ;). Dziękuje wszystkim za pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Dzisiaj zacząłem cykl. Niestety po pełnej miarce 1.M.R. nie odczułem żadnego pobudzenia, ale mimo wszystko ćwiczyło się fajnie. Pompa też lekka się wbiła, ale cudów nie ma. Smak blue raspberry ujdzie, czuć mocno chemię ale wchodzi dobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3883
a jak czułeś sie po treningu ?

"Przyznaj SOG'a"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie vaso+peak+carbo

Następny temat

Wybór dobrego gainera

electro
Polecane artykuły