SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Walki + siłownia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3314
Witam !!!
Czy można połączyć treningi na siłowni z treningami taekwondo ???
Czy nie będzie to kolidowało ???
Co daje w życiu taekwondo ???
Proszę o pomoc.

"No pain, no gain"

I choć sztanga ciąży, a siła siada nie poddam się to moja zasada.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
A w czym Ci pomóc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3314
W odpowiedzi na nurtujące mnie te 3 pytania.

"No pain, no gain"

I choć sztanga ciąży, a siła siada nie poddam się to moja zasada.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13053
Tak można połączyć.
Nie.
To samo co Karate lub jakakolwiek inna sztuka walki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3314
Jeszcze jedno pytanie, jeżeli w poniedziałek, środę i piątek chodzę na siłownię a taekwodo mam we wtorek i czwartek to nie zamęczę czasem organizmu ???

"No pain, no gain"

I choć sztanga ciąży, a siła siada nie poddam się to moja zasada.

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Wszystko zależy od tego czy zamęczysz organizm czy nie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3314
Nie rozumiem

"No pain, no gain"

I choć sztanga ciąży, a siła siada nie poddam się to moja zasada.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13053
No ale czego tu nie rozumieć ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9388
Omen, jeśli 85 to Twój rok urodzenia i jeśli od ostatniej lekcji wf-u, którą miałeś w szkole, nie uprawiałeś w ogóle sportu, to tak, zamęczysz się.
Jeśli uprawiałeś przez ostatnie lata sport zawodniczo, to przy tej intensywności wypoczniesz.
Jeśli jesteś gdzieś pośrodku między tymi opcjami, to i odpowiedź leży gdzieś pośrodku.

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3314
Mój rok urodzwnia to 1996, od 3,5 roku ćwiczę intensywnie na siłowni.

"No pain, no gain"

I choć sztanga ciąży, a siła siada nie poddam się to moja zasada.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8051
Jestes z rocznika 1996(masz 15 lat) i ćwiczysz od 3,5 roku intensywnie na siłowni?
wychodzi 5 treningów tygodniowo, to nie jest dużo, pod warunkiem że podejdziesz do nich z głową. Ja bym odwrócił proporcje na SW 3 razy w tygodniu a siłownie 2 razy, czasem bym nawet rezygnował z siłowni kosztem SW lub odpoczynku(zawsze tak robilem az rzucilem silownie calkowicie :( ). Nie katuj sie na siłowni do upadłego, mądrze planuj treningi, staraj sie dobrze jeść i wysypiać a będzie git.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca konkursowa: Dieta a trening wytrzymałościowo- siłowy

Następny temat

Capoeira`

electro
Polecane artykuły