Siemano :)
Mam pytanko, wiem ze na diecie na mase powinno sie przyjmowac przynajmiej 2 gram bialka/kg ciala. Chcialbym wiedziec czy jak sie nie cwiczy wszystkich grup miesni to czy wtedy mniejsza ilosc bialka wystarczy??
Mam pytanko, wiem ze na diecie na mase powinno sie przyjmowac przynajmiej 2 gram bialka/kg ciala. Chcialbym wiedziec czy jak sie nie cwiczy wszystkich grup miesni to czy wtedy mniejsza ilosc bialka wystarczy??
Krzysztof Piekarz
Jak chcesz to możesz spróbować obniżyć