"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
...
Napisał(a)
Z takim progresem to tylko czekac az na mistrzostwach Polski w wyciskaniu skonczysz
...
Napisał(a)
dzięki za wsparcie to mnie jeszcze bardziej motywuje do treningów a z tymi mistrostwami polski to jeszcze trzeba popracować sporo nad techniką ale teraz będe się na tym skupiał i więcej wyciskania prawidłowego muszę jeszcze robić
...
Napisał(a)
najbliższy mój przewidywany start.
II OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI KUJAWSKIEJ W ARMWRESTLINGU - Ciechocinek 2011
DATA: 09.07.2011 r. (sobota)
MIEJSCE:
Ciechocinku, 87-720 Ciechocinek, Muszla Koncertowa - Park Zdrojowy
OPŁATA STARTOWA:
Dla wszystkich - 30zł (jednorazowa/ obejmuje lewą i prawa rękę)
Dzieci - zwolnione z opłat
KATEGORIE WAGOWE:
Lewa i prawa ręka
- Juniorki: OPEN
- Juniorzy: 63kg, 78kg, +78kg.
- Seniorki: 54kg, 60kg, +60kg
- Seniorzy: 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN
- Amator Męczyźni: Open
- Amator Kobiety: Open
- Dzieci: mini turniej OPEN
WAŻENIE:
godz. 10.00 – 12.00
ROZPOCZĘCIE:
- od godz. 12.00
NAGRODY:
- I-III miejsca w każdej kategorii wagowej, puchary, dyplomy
- Nagrody rzeczowe (przewidywana pula nagród to ok. 10 tys. pln)
ZASADY RYWALIZACJI:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Rywalizacja odbędzie się w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi
ORGANIZATOR:
- Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystyki „ARMWRESTLING CIECHOCINEK TEAM”
Bartłomiej Janiszewski, tel. 663 210 822
e-mail: [email protected]
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku
- Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku
PATRONAT
Burmistrz Miasta Ciechocinek
Federacja Armwrestling Polska
PATRONAT MEDIALNY:
- www.armpower.net
- miesięcznik „Kulturystyka i Fitness”
- www.armbets.tv
II OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI KUJAWSKIEJ W ARMWRESTLINGU - Ciechocinek 2011
DATA: 09.07.2011 r. (sobota)
MIEJSCE:
Ciechocinku, 87-720 Ciechocinek, Muszla Koncertowa - Park Zdrojowy
OPŁATA STARTOWA:
Dla wszystkich - 30zł (jednorazowa/ obejmuje lewą i prawa rękę)
Dzieci - zwolnione z opłat
KATEGORIE WAGOWE:
Lewa i prawa ręka
- Juniorki: OPEN
- Juniorzy: 63kg, 78kg, +78kg.
- Seniorki: 54kg, 60kg, +60kg
- Seniorzy: 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, OPEN
- Amator Męczyźni: Open
- Amator Kobiety: Open
- Dzieci: mini turniej OPEN
WAŻENIE:
godz. 10.00 – 12.00
ROZPOCZĘCIE:
- od godz. 12.00
NAGRODY:
- I-III miejsca w każdej kategorii wagowej, puchary, dyplomy
- Nagrody rzeczowe (przewidywana pula nagród to ok. 10 tys. pln)
ZASADY RYWALIZACJI:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Rywalizacja odbędzie się w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi
ORGANIZATOR:
- Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystyki „ARMWRESTLING CIECHOCINEK TEAM”
Bartłomiej Janiszewski, tel. 663 210 822
e-mail: [email protected]
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku
- Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku
PATRONAT
Burmistrz Miasta Ciechocinek
Federacja Armwrestling Polska
PATRONAT MEDIALNY:
- www.armpower.net
- miesięcznik „Kulturystyka i Fitness”
- www.armbets.tv
...
Napisał(a)
Wyniki:
JUNIOR MEN LEFT 63 KG;
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
2. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
JUNIOR MEN LEFT 78 KG;
1. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
2. ROSŁON, MICHAŁ. PIASECZNO;
JUNIOR MEN LEFT +78 KG;
1. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
3. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
4. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
JUNIOR MEN RIGHT 63 KG;
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
2. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
JUNIOR MEN RIGHT 78 KG;
1. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
2. ROSŁON, MICHAŁ. PIASECZNO;
JUNIOR MEN RIGHT +78 KG;
1. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
2. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
3. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
4. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
SENIOR MEN LEFT 63 KG;
1. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. WARSZAWA;
2. GRALAK, MACIEJ. DĘBIE;
3. GLIŃSKI, DOMINIK . WARSZAWA;
4. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
5. WETERLE, PATRYK. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN LEFT 70 KG;
1. RUCZ, TOMASZ. WARSZAWA;
2. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
3. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
4. FLANCZEWSKI, TOMASZ. BĘDZIN;
SENIOR MEN LEFT 78 KG;
1. STAROŃ, RADOSŁAW. MIŁOMŁYN;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
3. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. MYSZKÓW;
4. SZYMKIEWICZ, DANIEL. GDYNIA;
5. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
6. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
7. WIŚNIEWSKI, SŁAWOMIR. TRZEMESZNO;
SENIOR MEN LEFT 86 KG;
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
2. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
3. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. GDYNIA;
4. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
5. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
6. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN LEFT 95 KG;
1. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
3. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
4. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
5. FURMAN, MARCIN. GDYNIA;
6. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
7. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN LEFT +95 KG;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKRAINA;
3. KUBIAK, KRZYSZTOF. GDYNIA;
4. MAJAK, MAREK. JABŁONIOWA;
5. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
6. ŚWIĘCKI, PIOTR. KŁODAWA;
7. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
8. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
9. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
10. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
SENIOR MEN LEFT OPEN;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
3. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
4. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. SŁAWOMIR GŁOWACKI. BYDGOSZCZ;
7. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
8. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
9. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
10. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
11. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
12. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
13. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
14. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN RIGHT 63 KG;
1. GRALAK, MACIEJ. DĘBIE;
2. GLIŃSKI, DOMINIK . WARSZAWA;
3. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. WARSZAWA;
4. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
5. WETERLE, PATRYK. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. RUCZ, TOMASZ. WARSZAWA;
2. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
3. FLANCZEWSKI, TOMASZ. BĘDZIN;
4. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 78 KG;
1. STAROŃ, RADOSŁAW. MIŁOMŁYN;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
3. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
4. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. MYSZKÓW;
5. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
6. SZYMKIEWICZ, DANIEL. GDYNIA;
7. WIŚNIEWSKI, SŁAWOMIR. TRZEMESZNO;
8. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
9. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
SENIOR MEN RIGHT 86 KG;
1. SACHARZEWSKI, MARCIN. WARSZAWA;
2. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. GDYNIA;
3. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
4. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
5. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
6. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
7. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
SENIOR MEN RIGHT 95 KG;
1. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
2. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
3. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
4. FURMAN, MARCIN. GDYNIA;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN RIGHT +95 KG;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. BYDGOSZCZ;
3. KUBIAK, KRZYSZTOF. GDYNIA;
4. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
6. ŚWIĘCKI, PIOTR. KŁODAWA;
7. MAJAK, MAREK. JABŁONIOWA;
SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. IGOR MYROSHNYK. UKRAINA;
3. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
4. SLAWEK GLOWACKI. BYDGOSZCZ;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
7. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
8. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
9. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
10. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
11. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
12. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
13. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
14. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
AMATORZY MEN LEFT OPEN;
1. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
3. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
4. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
5. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
6. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
8. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK;
9. GŁÓWCZYŃSKI, KRZYSZTOF. KŁODAWA;
10. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
11. BALABEKYAN, SARGIS. CIECHOCINEK;
12. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
13. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
14. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
15. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
16. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
17. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
AMATORZY MEN RIGHT OPEN;
1. SACHARZEWSKI, MARCIN. WARSZAWA;
2. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
3. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
5. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
6. GŁÓWCZYŃSKI, KRZYSZTOF. KŁODAWA;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
8. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
9. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
10. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
11. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
12. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
13. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
14. BAJOR, JAKUB. CIECHOCINEK;
15. MANSOUR, STANISŁAW. CIECHOCINEK;
16. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
17. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
18. BALABEKYAN, SARGIS. CIECHOCINEK;
MASTER MEN LEFT OPEN;
1. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
3. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
4. WÓDECKI, PIOTR. CIECHOCINEK;
5. WÓDECKI, ZBIGNIEW. CIECHOCINEK;
6. HYMER, ANDRZEJ. KOSZALIN;
7. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
8. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
MASTER MEN RIGHT OPEN;
1. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
2. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
3. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
4. WÓDECKI, PIOTR. CIECHOCINEK;
5. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
6. WÓDECKI, ZBIGNIEW. CIECHOCINEK;
7. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
SENIOR WOMEN LEFT +60 KG;
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. GDYNIA;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG;
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. GDYNIA;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
5. KUŁAGA, JOANNA. BĘDZIN;
AMATORZY WOMEN LEFT OPEN;
1. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. NOWOGRODZKA, ŻANETA. CHOSZCZNO;
AMATORZY WOMEN RIGHT OPEN;
1. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
2. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
3. KUŁAGA, JOANNA. BĘDZIN;
4. NOWOGRODZKA, ŻANETA. CHOSZCZNO;
tym razem tylko 1 medal ale i tak czasem bywa...:)
a co do zawodów to trzeba przyznać że był bardzo wysoki poziom sama czołówka polski naprawde było z kim walczyć.super zawody
JUNIOR MEN LEFT 63 KG;
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
2. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
JUNIOR MEN LEFT 78 KG;
1. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
2. ROSŁON, MICHAŁ. PIASECZNO;
JUNIOR MEN LEFT +78 KG;
1. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
3. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
4. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
JUNIOR MEN RIGHT 63 KG;
1. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
2. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
JUNIOR MEN RIGHT 78 KG;
1. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
2. ROSŁON, MICHAŁ. PIASECZNO;
JUNIOR MEN RIGHT +78 KG;
1. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
2. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
3. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
4. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
SENIOR MEN LEFT 63 KG;
1. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. WARSZAWA;
2. GRALAK, MACIEJ. DĘBIE;
3. GLIŃSKI, DOMINIK . WARSZAWA;
4. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
5. WETERLE, PATRYK. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN LEFT 70 KG;
1. RUCZ, TOMASZ. WARSZAWA;
2. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
3. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
4. FLANCZEWSKI, TOMASZ. BĘDZIN;
SENIOR MEN LEFT 78 KG;
1. STAROŃ, RADOSŁAW. MIŁOMŁYN;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
3. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. MYSZKÓW;
4. SZYMKIEWICZ, DANIEL. GDYNIA;
5. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
6. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
7. WIŚNIEWSKI, SŁAWOMIR. TRZEMESZNO;
SENIOR MEN LEFT 86 KG;
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
2. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
3. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. GDYNIA;
4. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
5. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
6. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN LEFT 95 KG;
1. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
3. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
4. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
5. FURMAN, MARCIN. GDYNIA;
6. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
7. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN LEFT +95 KG;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. UKRAINA;
3. KUBIAK, KRZYSZTOF. GDYNIA;
4. MAJAK, MAREK. JABŁONIOWA;
5. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
6. ŚWIĘCKI, PIOTR. KŁODAWA;
7. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
8. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
9. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
10. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
SENIOR MEN LEFT OPEN;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
3. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
4. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. SŁAWOMIR GŁOWACKI. BYDGOSZCZ;
7. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
8. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
9. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
10. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
11. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
12. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
13. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
14. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN RIGHT 63 KG;
1. GRALAK, MACIEJ. DĘBIE;
2. GLIŃSKI, DOMINIK . WARSZAWA;
3. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. WARSZAWA;
4. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
5. WETERLE, PATRYK. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. RUCZ, TOMASZ. WARSZAWA;
2. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
3. FLANCZEWSKI, TOMASZ. BĘDZIN;
4. POPIELARCZYK, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 78 KG;
1. STAROŃ, RADOSŁAW. MIŁOMŁYN;
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
3. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
4. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. MYSZKÓW;
5. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
6. SZYMKIEWICZ, DANIEL. GDYNIA;
7. WIŚNIEWSKI, SŁAWOMIR. TRZEMESZNO;
8. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
9. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
SENIOR MEN RIGHT 86 KG;
1. SACHARZEWSKI, MARCIN. WARSZAWA;
2. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. GDYNIA;
3. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
4. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
5. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. SUCHAŃ;
6. GŁOWACKI, ŁUKASZ. BYDGOSZCZ;
7. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
SENIOR MEN RIGHT 95 KG;
1. IGOR MIROSHNYK. UKRAINA;
2. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
3. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
4. FURMAN, MARCIN. GDYNIA;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
SENIOR MEN RIGHT +95 KG;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI. BYDGOSZCZ;
3. KUBIAK, KRZYSZTOF. GDYNIA;
4. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
6. ŚWIĘCKI, PIOTR. KŁODAWA;
7. MAJAK, MAREK. JABŁONIOWA;
SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. SKALSKI, MARCIN. PIASECZNO;
2. IGOR MYROSHNYK. UKRAINA;
3. SZCZERBA, PIOTR. CZĘSTOCHOWA;
4. SLAWEK GLOWACKI. BYDGOSZCZ;
5. WĘGLICKI, MICHAŁ. PIASECZNO;
6. GRZELAK, ŁUKASZ. BĘDZIN;
7. LASOTA, GRZEGORZ. BYDGOSZCZ;
8. PODGÓRSKI, MARIUSZ. WARSZAWA;
9. SOSIŃSKI, ARTUR. BYDGOSZCZ;
10. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
11. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
12. SZYMANIAK, PATRYK. WĘGRÓW;
13. STELMASZYK, MACIEJ. BYDGOSZCZ;
14. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
AMATORZY MEN LEFT OPEN;
1. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
3. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
4. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
5. PIECHOCKI, MARCIN. KROŚNIEWICE;
6. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
8. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK;
9. GŁÓWCZYŃSKI, KRZYSZTOF. KŁODAWA;
10. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
11. BALABEKYAN, SARGIS. CIECHOCINEK;
12. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
13. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
14. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
15. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
16. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
17. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
AMATORZY MEN RIGHT OPEN;
1. SACHARZEWSKI, MARCIN. WARSZAWA;
2. ZÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
3. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
5. BOJANOWSKI, PATRYK. KŁODAWA;
6. GŁÓWCZYŃSKI, KRZYSZTOF. KŁODAWA;
7. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
8. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
9. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
10. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
11. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
12. PIETRZYKOWSKI, LESZEK. CIECHOCINEK;
13. SOBOLEWSKI, ADRIAN. SIEDLCE;
14. BAJOR, JAKUB. CIECHOCINEK;
15. MANSOUR, STANISŁAW. CIECHOCINEK;
16. SZYMANIAK, MICHAŁ. MOKOBODY;
17. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
18. BALABEKYAN, SARGIS. CIECHOCINEK;
MASTER MEN LEFT OPEN;
1. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
3. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
4. WÓDECKI, PIOTR. CIECHOCINEK;
5. WÓDECKI, ZBIGNIEW. CIECHOCINEK;
6. HYMER, ANDRZEJ. KOSZALIN;
7. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
8. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
MASTER MEN RIGHT OPEN;
1. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
2. LASOTA, PAWEŁ. OLSZÓWKA;
3. WALEŚKO, WOJCIECH. WARSZAWA;
4. WÓDECKI, PIOTR. CIECHOCINEK;
5. PODGÓRSKI, WIESŁAW. WARSZAWA;
6. WÓDECKI, ZBIGNIEW. CIECHOCINEK;
7. GRZEGÓRSKI, KONSTANTY. KONECK;
SENIOR WOMEN LEFT +60 KG;
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. GDYNIA;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG;
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. GDYNIA;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
5. KUŁAGA, JOANNA. BĘDZIN;
AMATORZY WOMEN LEFT OPEN;
1. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
2. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
3. STAROŃ, NATALII. OSTRÓDA;
4. NOWOGRODZKA, ŻANETA. CHOSZCZNO;
AMATORZY WOMEN RIGHT OPEN;
1. WÓDECKA, AGNIESZKA. CIECHOCINEK;
2. MICHAŁOWSKA, OLGA. LUBLIN;
3. KUŁAGA, JOANNA. BĘDZIN;
4. NOWOGRODZKA, ŻANETA. CHOSZCZNO;
tym razem tylko 1 medal ale i tak czasem bywa...:)
a co do zawodów to trzeba przyznać że był bardzo wysoki poziom sama czołówka polski naprawde było z kim walczyć.super zawody
...
Napisał(a)
ps.troche się spóżniłem... szkoda że nie wiedziałem że będzie relacja z zawodów na żywo w internecie dał bym znać to może by kogoś zainteresowało całą relacje można obejrzeć na kp.sport następnym razem jak będzie jakaś telewizja dam znać...:)
...
Napisał(a)
I jak tam leci kolego?
Wrocilem z urlopu a tu zadnych newsow nie widze
Wrocilem z urlopu a tu zadnych newsow nie widze
"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
...
Napisał(a)
ja też odpoczywam...:) 7 sierpnia mam kolejne zawody wkrótce podam regulamin obydwóch imprez...:)mam mały dylemat bo mam zawody w wyciskaniu i zawody na rękę tego samego dnia no i nie wiem gdzie jechać...:) a czuje się dobrze i tu i tu...
ps.w krótce będą kolejne rekordy bo jest progres w treningu...:)
ps.w krótce będą kolejne rekordy bo jest progres w treningu...:)
...
Napisał(a)
Brakuje wypisek treningowych...
Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann
...
Napisał(a)
no może i troche mało ale jak będę podawał co jakiś czas to możecie sobie porównywać moje postępy i wtedy będzie ciekawiej...:)porównajcie sobie teraz tą relacje poniżej z tą ze strony 5...progres jest:)
27 lipiec trening przedramie , biceps i przyczep
przedramie:
zwijanie sztangi oburącz
1.120kg-25 powtórzeń
2.140kg-25 pow
3.160kg-19pow
4.170kg-8pow
uścisk.
1.p-102,5kg 17pow
1.l-1025kg 17pow
zwijanie nadgarstka na grubej buli na wyciągu
4 serie po 15 pow 50kg na prawą i lewą (lewa w ostatnich seriach już nie słabnie )
biceps
modlitewnik od kąta 90 stopni (sztangielkami)
1.p 50 kg-12pow
2.l 50kg-12pow
2.p 60kg-12pow
2.l 60kg-12pow
3.p 70kg-12pow
3.l 70kg-12pow
4.p 80kg-8pow
4.l 80kg-8pow
biceps młotkowy stojąc (sztangielka)
1.prawa 45kg-12
1.lewa 45kg-12
2.p 50kg - 12
2.l 50kg -12
3.p 55kg - 6
3.l 55kg - 6
biceps podchwytem stojąco sztanga
1.80kg-8
2.95kg-8
3.110kg-6
na koniec robie jedną serie podciągania na drążku ostatnio zrobiłem 31 podciągnięć
przyczep
przyczep delikatnie zrobiłem sobie dobijanie do poduszki 2 serei po 16 powtórzeń bo niedługo mam zawody i musi być wypoczęty...:)
ps.jednak jadę do Siedlc na zawody na rękę
27 lipiec trening przedramie , biceps i przyczep
przedramie:
zwijanie sztangi oburącz
1.120kg-25 powtórzeń
2.140kg-25 pow
3.160kg-19pow
4.170kg-8pow
uścisk.
1.p-102,5kg 17pow
1.l-1025kg 17pow
zwijanie nadgarstka na grubej buli na wyciągu
4 serie po 15 pow 50kg na prawą i lewą (lewa w ostatnich seriach już nie słabnie )
biceps
modlitewnik od kąta 90 stopni (sztangielkami)
1.p 50 kg-12pow
2.l 50kg-12pow
2.p 60kg-12pow
2.l 60kg-12pow
3.p 70kg-12pow
3.l 70kg-12pow
4.p 80kg-8pow
4.l 80kg-8pow
biceps młotkowy stojąc (sztangielka)
1.prawa 45kg-12
1.lewa 45kg-12
2.p 50kg - 12
2.l 50kg -12
3.p 55kg - 6
3.l 55kg - 6
biceps podchwytem stojąco sztanga
1.80kg-8
2.95kg-8
3.110kg-6
na koniec robie jedną serie podciągania na drążku ostatnio zrobiłem 31 podciągnięć
przyczep
przyczep delikatnie zrobiłem sobie dobijanie do poduszki 2 serei po 16 powtórzeń bo niedługo mam zawody i musi być wypoczęty...:)
ps.jednak jadę do Siedlc na zawody na rękę
Poprzedni temat
( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- ...
- 82
Następny temat
NITRO STOCK
Polecane artykuły