SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestawik :) Co sadzicie o takim Cena / Jakosc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
Witam , interesuja mnie opinie o takim zestawie , kierowalem sie jakoscia , cena , sprawdzona opinia.

Ceny z przesylka :
OLIMP Creatine 1250 400xMega Caps - 66 zl
L-GLUTAMINE XPLODE OLIMP + SHAKER GRATIS 500g- 77 zl
HI-TEC BCAA TST 500g - 75 zl
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2,3 kg smak extreme milk - 160 zl
Cytonox - dostane za free , do przetestowania :)

wsumie okolo 380 zl :)

Zmieniony przez - remix92sl w dniu 2011-06-07 18:26:39

No pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
wyrzuc glute i bedzie ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
moglbys zaargumentowac swoja wypowiedz :)?

No pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
l-glutamina a bcaa to co innego chodz to i to aminokwasy:) poczytaj sobie co to glutamina :) podstawowy aminokwas ! ... A bcaa to masz aminokwasy o rozgalezionych lancuchach.. dobra regeneracja po creatynie to podstawa ! :) Ale dzieki za odpowiedz :) Czekam na wiecej... :)

No pain no gain

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
ale faktem jest po glutaminie - poprawa odpornosci immunologicznej, rowniez poprawa bilansu azotowego.. zeby efekty byly zadawalajace to trzeba by sie przerzucic na sterydy.. a tego mi rozsadek odmawia :)Co do tego mozna polemizowac :) zobaczymy co jeszcze napisza inni... :) Ale Majki lap soga :) Dzieki za artykul , przeczytalem :)!

No pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550g, 50 zł
Bcaa Xtra 500g - 55 zł na alledrogo
3 x Vitafit WPC - 2,25 kg - 93 zł + wysyłka
+ cytonox za free

Wyszłoby sporo taniej:) Gluta moim zdaniem zbędna , chyba, że masz jakieś problemy z odpornością i regeneracją:)

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
drv4lu, wole w capsach cos... :) podobno ta mega caps jest lepsza ;). A to roznia paru zlotych.. Takze creatyne lepiej lepsza brac.
- te bcaa jakosciowo takie same? 20 zl jakby nie bylo roznicy , to juz jakis kurczak by byl he ;x
Nad tym bialkiem sie zastanowie ... Bo te moje co podalem jest dobre... ale znow kosztuje ;)). Co do gluta tez kwestia treningow , jak 'hardcorowo koxujesz' to jest potrzebna dobra regeneracja hehe. Aczkolwiek zastanowie sie nad nia :). Zamiast jej jakies propo moze?

Zmieniony przez - remix92sl w dniu 2011-06-08 00:32:39

No pain no gain

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Kreatyna taka sama róznicy nie odczujesz ew Creapure możesz zapodać np Kaizen,Universal...
Co do BCAA brałbym to co podałeś - lepszy stosunek ilość BCAA/cena.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661
No luzno , a co do bialka ? Co sadzisz ?
No dosc sie naszukalem o tym bcaa :p Wywnioskowalem ze jest najlepsze:) ~ w tym przedziale cenowym. Czasami warto te pare groszy dac wiecej .

Zmieniony przez - remix92sl w dniu 2011-06-08 01:01:47

No pain no gain

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Białko też bdb cieszy sie renomą.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM NOX blastex

Następny temat

Problem z cukierkami spalaczami

electro
Polecane artykuły