witam ponownie tym razem zamirzam trenowac takim planem.
poniedziałek
klatka
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej - 12/10/8/6
-butterfly - 3x~10
-wyciskanie hantelków na ławce skosie głową w góre - 3x10
-rozpiętki - 2x15
biceps
uginanie ramion z gryfem łamanym stojąc (podchwyt) - 12/10/8
-uginanie ramion z hantelkami z supinacją nadgarstka stojąc - 3x10-8
-uginanie ramienia z hantelkiem na modlitewniku - 2x12-10
-'21' sztangą - 1x
Środa
nogi
-przysiad ze sztangą na barkach - 15/12/10/8/6
-prostowanie nóg siedząc - 12/10/10/8
-uginanie nóg leżąc - 12/10/10/8
-wpięcia na palcach - 4x20
barki
-wyciskanie sztangi zza karku - 12/10/8/6
-unoszenie ramion z hantelkami przed siebie - 3x12-8
-podciąganie szntagi wzdłuż tułowia - 2x12
-unoszenia ramion z hantelkami na boki w opadzie tułowia - 3x15
Piątek
plecy
-podciąganie sie na drążku (szeroki nachwyt) - 3 x maX
-wiosłowanie sztangą - 12/10/8
-ściąganie trójkąta wyciągu dolnego do brzucha - 2x10-8
-martwy ciąg - 3x12-10
-ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki - 2x15
-szrugsy ze sztangą - 3x15
triceps
-wyciskanie sztangi w wąskim chwycie - 12/10/8
-prostowanie ramion z linkami na wyciągu – 3x12-10
-pompki w podporze tyłem -3x10
-prostowanie ramienia z rączką wyciągu górnego - 1x15
Może macie jakieś sugestie oraz mądre rady byłbym wdzięczny
pozdrawiam oraz z góry dziękuje
Zmieniony przez - ilna w dniu 2011-05-09 21:09:54
poniedziałek
klatka
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej - 12/10/8/6
-butterfly - 3x~10
-wyciskanie hantelków na ławce skosie głową w góre - 3x10
-rozpiętki - 2x15
biceps
uginanie ramion z gryfem łamanym stojąc (podchwyt) - 12/10/8
-uginanie ramion z hantelkami z supinacją nadgarstka stojąc - 3x10-8
-uginanie ramienia z hantelkiem na modlitewniku - 2x12-10
-'21' sztangą - 1x
Środa
nogi
-przysiad ze sztangą na barkach - 15/12/10/8/6
-prostowanie nóg siedząc - 12/10/10/8
-uginanie nóg leżąc - 12/10/10/8
-wpięcia na palcach - 4x20
barki
-wyciskanie sztangi zza karku - 12/10/8/6
-unoszenie ramion z hantelkami przed siebie - 3x12-8
-podciąganie szntagi wzdłuż tułowia - 2x12
-unoszenia ramion z hantelkami na boki w opadzie tułowia - 3x15
Piątek
plecy
-podciąganie sie na drążku (szeroki nachwyt) - 3 x maX
-wiosłowanie sztangą - 12/10/8
-ściąganie trójkąta wyciągu dolnego do brzucha - 2x10-8
-martwy ciąg - 3x12-10
-ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki - 2x15
-szrugsy ze sztangą - 3x15
triceps
-wyciskanie sztangi w wąskim chwycie - 12/10/8
-prostowanie ramion z linkami na wyciągu – 3x12-10
-pompki w podporze tyłem -3x10
-prostowanie ramienia z rączką wyciągu górnego - 1x15
Może macie jakieś sugestie oraz mądre rady byłbym wdzięczny
pozdrawiam oraz z góry dziękuje
Zmieniony przez - ilna w dniu 2011-05-09 21:09:54
"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."
.