Szacuny
3
Napisanych postów
1431
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
21309
Witam. potrzebuje porady odnosnie stacku bez kreatyny...
chodzi mi o to zeby baza byla beta alanina+skladniki pompujace, bez zbednych pobudzaczy bo trenuje poznym wieczorem...
dzieki za pomoc :)
Szacuny
24
Napisanych postów
1526
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
11384
Wyjdzie o 20% taniej od flooda bo kiedyś liczyłem. Chociaż zależy co znajdziesz. Minus to upierdliwość zajadania i "składniki, które są ciężkie do dozowania". Chyba, że chodzi o wsypanie do jednego pudła proszku i wymieszanie?
Myślałem o lekko mniejszej dawce. Skoro cię tak pobudza.